Redolution !

Nie od dziś wiadomo, że uwielbiam wzór bandany i zapewniam Was, że pojawi się on tu jeszcze nie raz. Bez wątpienia główną rolę w poniższej sesji odgrywają czerwone JS'y, które ubóstwiam i katana w paisley. Wiele osób pyta się czy to robota mojej mamy. Otóż nie tym razem :) Nie jest to naszyty materiał, a malowidło :) Czysty DIY w wykonaniu mojej przyjaciółki, Justyny, która była zmuszona męczyć się z ylonowym pomysłem. Moim skromnym zdaniem efekt końcowy robi piorunujące wrażenie :) Co prawda nie jest to nabytek, który mam od miesiąca, a od ponad roku, ale dla mnie wciąż jest cudem. Mój wkład jest trochę większy niż samo to, że byłam pomysłodawczynią tego dzieła. Z ćwiekami już męczyłam się osobiście.
Czapka - na pierwszy rzut oka wydaje się, że to jeans. Wykonana jest ona jednak z dość cienkiego, przyjemnego materiału. Moim zdaniem jest to idealna propozycja nie tylko na jesień, ale przede wszystkim na cieplejsze dni. Jeśli przypadła komuś do gustu to nic straconego, ponieważ ten snapback to sampel, a pojawi się w sprzedaży na wiosnę przyszłego roku, więc wszystko przed Wami ;)
Co do samych zdjęć - pamiętacie może pierwszą videorelację z mojej sesji zdjęciowej ? ( dla przypomnienia tudzież wiadomości tych, którzy jeszcze się na nią nie natknęli : http://www.youtube.com/watch?v=5kwRJzg00J4 ). Przygotowywał ją Cembra z MAD Motion FILMS. Pragnę zaznaczyć, że jest to PIERWSZA sesja zdjęciowa w wykonaniu Piotrka :) Ja jaram się od A do Z :)
Z kolei edycją zdjęć zajął się młody fotograf Jakub Nitka ( tu możecie obejrzeć kilka jego klimatycznych prac: http://www.flickr.com/photos/jakub_nitka/ ). Od samego początku wiedział na czym mi zależy i to dzięki jego pracy zdjęcia zaczęły mieć 'to coś' :)
Za piękny makijaż odpowiedzialna jest Natalia ( zachęcam do śledzenia jej bloga ! dziewczyna pięknie działa :)  www.natstreetmakeup.blogspot.com )
Zapraszam do oglądania ! :)

fot. Piotr 'Cembra' Cembrowski
edycja: Jakub Nitka
make-up: Natalia Nowicka
darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków

snapback - STARTER
katana - second hand / DIY by Justyna Rudzińska
body - www.allegro.pl
spodnie - Bershka
buty - Air Jordan Retro IV 'Toro Bravo' ( www.sklepkoszykarza.pl )
bransoletka - .Belay Custom
pasek - www.allegro.pl

You Might Also Like

0 komentarze