How I met my friend ;)

Nareszcie się udało ;) Kolejna sesja, tym razem z udziałem Kacpra Matuszewskiego :) Kacper to tancerz, instruktor, choreograf oraz model. Współpracował z wieloma artystami oraz szkolił się w różnych szkołach i na warsztatach w całej Europie. Jest również członkiem organizacji Universal Zulu Nation, świetnie sprawdza się także w roli konferansjera różnych imprez hip hopowych ;)
Tyle na temat Kacpra, a teraz trochę na temat jego stylizacji :) Czapka i wiatrówka firmy Starter dostępne będą wiosną 2014, są to zatem sampelki. Pierwsza w oczy rzuciła nam się właśnie wiatrówka dzięki przyjemnemu dla oka połączeniu kolorów + oldschoolowemu krojowi. Snapback natomiast jest swoistym uzupełnieniem zestawu, co bardzo dobrze widać :) Spodnie i zegarek w odcieniach zieleni ciekawie komponują się z resztą stylizacji. Buty na pierwszy rzut oka mogą gryźć się z całością, ale ostatecznie wydaje mi się, że tworzą fajny kontrast dla całości.
Teraz troszkę o mnie :) W snapbacku z miejsca zauroczyło mnie połączenie różu z zielenią, natomiast czerń sprawia, że można ją ubrać do wielu stylizacji. Co do bluzy i tank topu - nie mogłam się zdecydować co wybrać, więc wzięłam jedno i drugie :D
Uwielbiam nosić bluzy przewiązane w pasie, więc właściwie dobrze się złożyło :) Muszę przyznać, że niemiecka marka zarówno pod względem jakościowym jak i wizualnym trzyma poziom :)  Godne uwagi są także buty. Asics w tym roku wyjątkowo zadbał o klientów i o zawartość ich portfeli wypuszczając w ostatnim czasie mnóstwo ciekawych propozycji. Jedną z nich według mnie są Gel Lyte III, które użyłam w stylizacji. Wbrew pozorom nie jest to but przeznaczony tylko i wyłącznie dla pań, a wersja unisex :) Mega wygodne, polecam ! No i wielbione przeze mnie... złoto :))

Pragnę podkreślić, że jest to PIERWSZA CZĘŚĆ historii, którą razem z Kacprem i Olą Graff chcemy Wam przedstawić ;) Ola idealnie zadbała o charakter sesji i mimo pogody, która nam totalnie nie dopisała sprawiła, że trochę kolorowej radości udało nam się na zdjęcia przemycić :) Serdecznie zapraszam do śledzenia fp zarówno Oli ( https://www.facebook.com/pages/Aleksandra-Graff-Photography/253265164708021?fref=ts ) jak i Kacpra ( https://www.facebook.com/pages/Kacper-SMU/154009561366499?fref=ts ) i nawiązywania współpracy z tymi pozytywnymi, pełnymi pomysłów ludźmi :)

fot. Aleksandra Graff ( https://www.facebook.com/pages/Aleksandra-Graff-Photography/253265164708021?fref=ts ) 
 
 CDN... ;)


Ylon:
snapback - ADMIRABLE
bluza - BEASTIN'
tank top- BEASTIN'
spodnie - PULL&BEAR
buty- Asics Gel Lyte III 'White/Black/Pink' ( www.worldbox.pl )
kolczyki - Opia
naszyjnik żmijka - www.allegro.pl
złote łańcuszki - no name

Kacper:
snapback - STARTER
wiatrówka - STARTER
spodnie - stoprocent
buty - stoprocent
zegarek - G-SHOCK

You Might Also Like

0 komentarze