Noise of the street

Mam nadzieję, że większość z Was już wybudziła się po nocnych wojażach :) Jak to się mówi - jaki Nowy Rok taki i cały, więc mam nadzieję, że w tym 2014 będę w stanie karmić Was postami jak najczęściej :)

Ten rok będzie wyjątkowy, ja to wiem i z niecierpliwością czekam na wszystkie wspaniałości, które mnie i mam nadzieję, że również Was czekają :))
No to przechodzimy do zdjęć ;) Sesja typowo miejska, ul. Świętojańska w Gdyni, czyli właściwie serce tego miasta.
Na głowie chyba jedyny akceptowalny w tym momencie przeze mnie fullcap, przede wszystkim połączenie czerwieni z granatem skłoniło mnie do jej wykorzystania, bo fajne komponuje się z całą resztą. Bluza którą mam od bodajże 1 liceum ;d Kolor klasyczny, melanżowy, a najciekawszym jej elementem jest zapięcie z szeregu guzików. Szczerze mówiąc, do dziś nie spotkałam się nigdzie z podobnym modelem. Kurtka baseballowa idealnie współgra z czapką zarówno pod względem połączenia kolorystycznego jak i stylu ;) 
Uwagę niezaprzeczalnie przyciągają buty. Asicsy Gel Lyte III 'Santa' pochodzące z 'Christmas Packu'. Według mnie najlepszy model z całej tej kolekcji :) Urzekły mnie od samego początku przede wszystkim swoją idealną czerwienią :)

Zapraszam do sprawdzania ! :)

fot. Piotr 'Cembra' Cembrowski ( https://www.facebook.com/MadMotionFilms?fref=ts )
edycja: Jakub Nitka ( 
http://www.flickr.com/photos/jakub_nitka/ )
fullcap - New Era
bluza - H&M
kurtka - LONSDALE
spodnie - second hand
buty - Asics Gel Lyte III 'Santa" ( www.worldbox.pl )
pasek - www.allegro.pl
kolczyki - OPIA
naszyjnik - www.allegro.pl

You Might Also Like

0 komentarze