Play at your own risk

Dawno nie było tu czegoś nowego, więc najwyższy czas się trochę obudzić ;)
Kolejna sesja z Kukim w wykonaniu przemiłej Oli Graczyk :) Muszę przyznać, że współpraca z nią to czysta przyjemność :) Nie mniejsza oczywiście niż z niezawodną Natalką, która na oczach potrafi zdziałać cuda :)
Teraz trochę o samych zdjęciach i stylizacjach. Pomysł co do miejsca narodził się od koszulki, którą mam na sobie. Charakterystyczne hasło skłoniło mnie do wykorzystania tu jakiegoś opuszczonego miejsca no i padło na gdyński 'polifarb'. Pragnę zaznaczyć, że wyszperałam ją w dziale męskim :)
W baseballówce podoba mi się głównie materiał, z którego wykonany jest jej korpus. Nie jest to najczęściej wykorzystywana bawełna, a lekko 'lejący się' materiał.
W spodniach dużo uroku nadają zamki i lekkie przetarcia na nogawkach. Jedyne co bym w nich zmieniła to bardziej zwężane ku dołowi nogawki. Reszta idealna. 
O butach nie ma właściwie co wspominać po raz kolejny. Natomiast jak najbardziej jest o czym pisać jeśli chodzi o czapkę. Dlaczego ? Bo jest to beanie nowej polskiej marki streetweare'owej Social Animalz, którą będziecie mieli okazję nabyć już niedługo, tak samo jak bluzę, którą ma na sobie Kuki :)

fot. Aleksandra Graczyk ( http://www.aleksandragraczyk.pl/ )
make-up: Natalia Nowicka ( https://www.facebook.com/natstreet.makeup?fref=ts )


Ylon:
czapka - Social Animalz
baseballówka - Cropp
koszulka - Cropp
spodnie - Cropp
buty - Air Jordan IV 'Toro Bravo'

Kuki:
snapback - Stussy
bluza - Social Animalz
kurtka - Cropp
spodnie - Cropp
buty - Air Jordan V 'Fire Red'
plecak - Sprayground
skarpety - Happy Socks
pasek - Croocks&Castles


You Might Also Like

0 komentarze