SHC Elements Festival vol. 2 part 1

A więc dotrzymuję słowa :) Razem z Gabrysią poświęciłyśmy trochę czasu na to, by przygotować dla Was fotoreportaż z targów streetwear'owych, które miały miejsce 15 i 16 lutego. Była to już druga odsłona tej imprezy, ale zarazem pierwsza jej edycja zimowa, podczas której odwiedzający mieli możliwość zapoznania się z kolekcjami przede wszystkim na  jesień/zimę 2014. Wystawcy zaprezentowali także aktualne kolekcje. 

Bez wątpienia jedną z największych atrakcji imprezy było stoisko kosmetyków UPPERCUT DELUXE, na którym za darmo można było się ostrzyc oraz dodatkowo otrzymać jeden z kosmetyków wyżej wspomnianej firmy. Marka ta słynie z produkcji wysokiej jakości kosmetyków przy wykorzystaniu naturalnych składników. 
Strzyżeniem zajmował się Jerry, właściciel salonu fryzjerskiego 'Cesarskie Cięcie' w Poznaniu. 
Produkty UPPERCUT DELUXE można nabyć na stronie www.theavenue.pl .Kolejnym wystawcą był warszawski sklep 'Galeria Koloru', który zaprezentował sporą dawkę kolekcji marki MASS DENIM na jesień/zimę bieżącego roku. Muszę przyznać, że zostałam przez nią bardzo mile zaskoczona, gdyż nigdy wcześniej nie widziałam w jej produktach rozwiązań w postaci tak dużych i ciekawych aplikacji.Ten sam sklep pojawił się również z asortymentem marki ADDICT, który w najnowszej kolekcji postawił na wykorzystanie w swoich produktach wizerunków postaci z komiksów i produkcji Disneya. 


Oprócz pokaźnej wystawy ubrań sklep 'Galeria Koloru' zaprezentował także asortyment grafficiarski firmy Molotow.


Dalej zaprezentowała się firma KEGEL-BŁAŻUSIAK. Jej nazwa jest dość nietypowa jak na markę zajmującą się produkcją czapek. Zaobserwować można tu wykorzystanie folklorystycznych wzorów głównie w postaci haftów i nadruków. 


Na stoisku obok rozstawił się trójmiejski BLUR CLOTHING przy współpracy z portalem o tematyce streetwear'owej www.yucky.pl . Przedstawione rzeczy charakteryzowały się prostymi wzorami i nadrukami o spójnej tematyce.


Tą część relacji zamyka marka UGLY, która zaprezentowała kolekcję skarpet w różnych wersjach kolorystycznych, stanowiących idealne zwieńczenie wielu stylizacji.


You Might Also Like

1 komentarze