SHC Elements Festival vol. 2 part 2

No to czas na drugą część fotoreportażu z targów streetwear'owych SHC Elements Festival :)

ELADE to marka istniejąca na rynku od 2003 roku. Posiada ona 4 motywy, którymi kieruje się w swoim działaniu. Są to pasja, szacunek, przyjaźń i kreatywność. Jak to sama firma określa:
"Fourone to swoisty życiowy drogowskaz, dzięki któremu wiemy kim jesteśmy i jak należy traktować ludzi. Jest to kodeks według którego postępujemy - im częściej go wcielamy w życie, im szerzej dzielimy się nim z innymi, tym bardziej jesteśmy spełnieni."

Marka ELADE na targach zaprezentowała cały swój najnowszy asortyment, od bluz z kapturem po koszule. Śmiało mogę napisać, ze każda z tych rzeczy jest wykonana bardzo dobrze i charakteryzuje się niezwykle dobrą jakością. Część tego aktualnie jest do nabycia m.in. na stronie www.elade.pro.
.Zaraz na prawo od powyższej marki rozstawiła się KOKA. Ciekawe kombinacje czerni, bieli, czerwieni i paisley. To jako pierwsze rzuciło mi się w oczy. Fajne w rzeczach tej marki jest to, że męskie propozycje bez problemu może założyć także każda dziewczyna mimo że o płci pięknej KOKA nie zapomniała. Mi najbardziej spodobała się sukienka z białym przodem i czarnym tyłem dostępna również w wersji czarnej z białym nadrukiem z przodu, co widać na poniższym zdjęciu.Ponadto firma ta ciekawie wykorzystała motyw pasków z klasycznych koszul baseballowych na tradycyjnych t-shirtach.


Widzieliście może lookbook promujący powyższą kolekcję ? -> http://www.youtube.com/watch?v=yIdx9vgOqwE MIAZGA !
Produkty do nabycia na stronie www.kokafeat.com.

Kolejna zaprezentowaną firmą jest TRANSMISSION. Marka wykonująca swoje ubrania z ogromną starannością. Jakościowo nie ma nic do zarzucenia, proste, ciekawe wzory. Są to ubrania, które mógłby nosić właściwie każdy.
Do zdobycia na www.taste.tc.


TRANSMISSION zaprezentowało w swojej kolekcji również okulary przeciwsłoneczne z drewnianymi oprawkami.

 

No i to co według mnie było najlepsze i najbardziej przykuło moją uwagę. Jeansowa kurtka baseballowa z odpinanymi i wymiennymi rękawami. Może wiec służyć jako kamizelka bądź też kurtka z rękawami w kolorze korpusu lub czarnego woskowanego jeansu. Krótko mówiąc - MISTRZOSTWO zarówno pod względem wyglądu, jakości jak i staranności wykonania.

 

Na koniec zaprezentuję kolekcję chłopaków z krakowskiego sklepu URBAN FLAVOURS. Kolekcja nosi nazwę 'Lange Dechu' w przetłumaczeniu 'Upadły Anioł'. Zapewne część z Was miała już okazję obejrzeć sesję zdjęciową promującą poniższe produkty wykonaną w LA. Dla mnie jest to klimatyczny sztos. Kto nie widział niech lepiej nadrobi zaległości ;)
Wspominając o UF na SHC Elements nie sposób nie napisać o samym stoisku, które prezentowało się naprawdę nieźle. Z resztą sami zobaczcie dlaczego ;)


Podoba Wam się kolekcja Urban Flavours ? Zajrzyjcie zatem na www.urbanflavours.pl
You Might Also Like

0 komentarze