SHC Elements Festival vol. 2 part 3

No to czas na trzecią i zarazem ostatnią część fotoreportażu z targów streetwear'owych SHC Elements Festival.

Sklep 'The AVENUE' przedstawił propozycje na jesień/zimę 2014 kilku brandów, których asortyment posiadają w swojej ofercie sprzedażowej.
CHEAP MONDAY to jeden z nich. Moją uwagę najbardziej przykuły spodnie i jeansowa katana wyszyta na górze przezroczystymi cekinami, co stworzyło bardzo fajny efekt.


Kolejne marki DIAMOND GRIZZLY i DIAMOND SUPPLY Co.

 
Ciekawe rzeczy zostały także zaprezentowane przez markę Primitive.


Zaraz obok wystawione były ubrania nowo powstałej marki VICTORIOUS 77, które także będą do nabycia w sklepie www.theavenue.pl już wiosną tego roku. Kolekcja składa się z kurtki, koszulek, bluz i snapbacków. Wszystkie rzeczy wykonane są z wysokiej jakości, przyjemnych w dotyku materiałów.


Sklep 'BASKETMANIA' tak samo jak 'The AVENUE' pojawił się na SHC Elements Festival po raz drugi, prezentując część swojego asortymentu, m.in. moje wymarzone Air Jordan XI 'Bred'.

Na imprezie zawitała także trójmiejska firma Diamante Wear, która przedstawiła głównie aktualnie obowiązującą kolekcję, a w tym spódniczki w folklorystyczne wzory.Cały fotoreportaż zamyka organizator imprezy, czyli firma 'Magictown', która wystawiła rzeczy takich marek jak Stüssy, STARTER, ROCAWEAR, Cayler&Sons, Crooks&Castles, Mitchell&Ness, THE HUNDREDS oraz KANGAROOS.

Stüssy


ROCAWEAR


Mitchell&Ness


STARTER
KANGAROOS to nowa marka dopiero wchodząca na polski rynek. Na świecie cieszy się 30letnią tradycją produkcji obuwia sportowego. Zasłynęli dzięki umieszczeniu charakterystycznej kieszonki na języku. 
Część prezentowanej poniżej kolekcji jesienią 2014 trafi do kilku czołowych polskich sklepów sneakersowych. 
Bordowe COIL-R1 oraz RAGE można już zdobyć na www.magictown.pl


You Might Also Like

0 komentarze