Like a Magic Garden

Po nieco dłuższej przerwie nareszcie udało się coś dla Was skleić :) Mimo że za oknem, przynajmniej w Trójmieście, widać już lato, to zdjęcia w klimacie iście wiosennym, lecz chyba nikomu nie będzie to przeszkadzać :)
Krótki opis stylizacji zacznę jak zwykle od najciekawszego jej elementu, którym w tym przypadku jest bucket w różyczki. Kiedy zobaczyłam go po raz pierwszy od razu wiedziałam, że musi być mój :) Kurtka to przedłużana wiatrówka z kapturem z możliwością jego schowania w kieszonce w kołnierzu. Bardzo fajna opcja. Dodatkowo jako jedna z nielicznych tego typu kurtek jest wytaliowana.
No i nie obyłoby się oczywiście bez napomknięcia o butach. Nike Free Inneva Woven pochodzące z mocno limitowanej edycji. Mi na szczęście udało się dorwać je jeszcze w polskim sklepie, natomiast teraz do zdobycia są już chyba tylko na ebay'u. Ich cholewka jest ręcznie pleciona.
Pomysłodawcą zdjęć był Wojtek, z którym już miałam okazję współpracować. Osobiście uważam, że bucket bardzo fajnie komponuje się z otoczeniem co sprawia, że zdjęcia same w sobie są mega fajne. Co sądzicie ? :)

fot. Wojtek Koziara ( http://wojtekkoziara.tumblr.com/ )
bucket - Primitive ( www.theavenue.pl )
kurtka - Nike ( www.worldbox.pl )
bluza - custom
spodnie - Cropp
buty - Nike Free Inneva Woven ( www.worldbox.pl )

You Might Also Like

1 komentarze