Sporty elegance

Jak to zwykle robię, najpierw sobie coś wymyślę, a jak komponuje się całość sprawdzam gdy już w biegu szykuję się na zdjęcia, klasyk. Mimo wszystko jestem zadowolona z efektu końcowego. Dodanie dość eleganckiego akcentu do sportowego stroju jak widać może całkiem fajnie wyglądać i mam nadzieję, że tym postem to udowodniłam. Nie bójcie się eksperymentów ;)
Bez wątpienia najbardziej w oczy rzuca się tu płaszcz. Za 15 zł z second handu. Wisiał w mojej szafie 2 lata aż w końcu sobie o nim przypomniałam no i proszę ;)
Bluza - pierwsze wydanie Tech Packu. To, co uwielbiam w niej najbardziej to obszerny kołnierz pełniący również funkcję kaptura. Bardzo funkcjonalna rzecz, a do tego dobrze wytaliowana.
Wspomnę jeszcze tylko o butach. Asics ostatnio dość często proponuje mega fajne kolorystyki modeli lifestyle'owych. Są niesamowicie wygodne, świetnie wykonane i godne polecenia.
Zapraszam ;)
płaszcz - second hand
bluza - Nike ( www.wordlbox.pl )
spodnie - Levi's ID Curved
buty - Asics Gel Lyte III 'Santa' ( kolorystyka ta jest już niedostępna, ale inne modele Asicsa dostaniecie na www.worldbox.pl )
okulary - www.allegro.pl
kolczyki - www.allegro.pl

You Might Also Like

0 komentarze