Floral Summer

Po niemalże miesięcznej przerwie wracam do Was z nową porcją zdjęć :) Tym razem trochę inaczej niż zwykle, lecz ja jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego.
Niektórym połączenie pistoletu z kolorową kwiecistą spódniczką może wydawać się kompletnie bez sensu. Osobiście uważam, że jest to strzał w dziesiątkę, bo widać tu fajny kontrast i od samego początku wiedziałam, że takie właśnie zestawienie Wam w tej stylizacji zaprezentuję.
Koszulka jest projektem firmy 'Magic Box'. Udało mi się ja znaleźć podczas zeszłorocznych wakacji i aż do teraz czekała na swoją prezentację ;)
Spódniczka jest projektem Martyny Drozdowskiej, wspaniałej dziewczyny i właścicielki firmy 'Project MESS', z którą od niedawna mam przyjemność współpracować. Pochodzi ona z nowej, letniej kolekcji i od razu wpadła mi w oko dzięki swoim kolorom i wzorom. Materiał, z którego jest wykonana to satyna, a od spodu lekko podnosi ją warstwa fioletowego tiulu. W rzeczywistości jest równie piękna jak na zdjęciach :) Jestem w niej wręcz zakochana :)
Buty Air Max 90, które miałam na sobie to również kolekcja letnia. Pochodzą z packu 'Chewing Gum', w skład którego wchodzą również buty w kolorze neonowo żółtym oraz niebieskim. Moim zdaniem różowe wypadają zdecydowanie najlepiej i dlatego zdecydowałam się na ten kolor :) Nabyć je możecie w Worldboxie :)
 
Zdjęcia wykonała Ola Graff, która już na moim blogu zawitała kilka razy, natomiast współpracować zaczęłyśmy jakieś 3 lata temu i za każdym razem dokładnie wie o co mi chodzi, wręcz rozumiemy się bez słów :)
Makijaż standardowo wykonała niezastąpiona Natalka, w której ręce zawsze grzecznie się oddaję, bo ona sama doskonale wie co robić ;)
Zauważyliście pewnie że coś ciekawego wydarzyło się na mojej głowie. Sprawczynią tych piękności jest Karolina, z którą właśnie zaczęłam współpracę i czuję, że będzie ciekawie... ;)
Zapraszam !

fot. Aleksandra Graff
make-up: Natalia Nowicka
hairstyle: Karolina Bychowska
 

koszulka - Magic Box
spódnica - Project Mess
buty - Nike Air Max 90 'Chewing Gum Pack' ( Worldbox )You Might Also Like

1 komentarze