Summer Wind

Pozostajemy nadal w iście letnim klimacie, bowiem zdjęcia były robione w baaardzo gorący dzień. Na szczęście razem z Olą udało nam się zupełnie przypadkiem wykorzystać miejscówkę, która pozwoliła trochę odetchnąć od skwaru, który wtedy panował, a przy okazji trafić na sprzyjające zdjęciom światło :)
Co mam na sobie ? Mega fajny tank top Nike z "wydziurkowanym" napisem USATF. Bardzo fajna propozycja zarówno do noszenia na co dzień jak i na treningi. Mimo że nie posiada żadnego systemu pokroju DRI-FIT'u to uważam, że się na nie spokojnie nadaje. Do tego stanik sportowy jak np. ten pokazany na zdjęciu i wszystko gra.
Legginsy okraszone fajnym printem z płaskimi szwami, które zwiększają komfort noszenia, bowiem nie trzeba martwić się o żadne otarcia czy innego rodzaju dyskomfort.
Buty to Nike Air Max 2 Breathe, z kolekcji oddychającej. Na toeboxie znajduje się tylko siatka odpowiedzialna za właściwą cyrkulację powietrza. Nie bez powodu więc mówi się o nich jako o butach oddychających ;)
No i główny gość programu - peleryna Tech Fleece. Dla przypomnienia, podobnego cuda tylko że wykonanego z innego materiału użyłam tu (http://st-yl-on.blogspot.com/2014/04/tech-fleece-vol-2.html). Powiem szczerze, że gdy zobaczyłam ja po raz pierwszy, wyśmiałam. Zastanawiałam się do czego to, dla kogo, po co. Ale gdy połączyłam z resztą widoczną na zdjęciach uznałam, że nic innego lepiej by tu nie pasowało. Nie ma tu szwów. Są taśmy zgrzewające panele materiałów. Zwiewność, lekkość oraz przewiewność to trzy słowa, którymi można ją opisać.
tank top - Nike USATF (Worldbox)
stanik sportowy - Nike Pro Fierce Bra (Sklep Biegowy)
legginsy - Nike (Wordlbox)
buty - Nike Air Max 1 BR (Wordlbox)
peleryna - Nike Tech Fleece (Worldbox)You Might Also Like

0 komentarze