Training vol. 2

Po stylizacji streetwear'owej czas na trening ;)
Powracamy na chwilę do gorących wakacyjnych dni, kiedy to na zewnątrz było +30 stopni...;) Teraz raczej już nie zrobimy sobie treningu na podwórku w takiej odsłonie, ale myślę, że bez problemu zestaw ten można wykorzystać np. na siłowni.
Dwa kolory - szarość i neonowy róż. Proste, a tak fajnie się komponuje ;)
"Siatkowany" tanktop Nike śmiało można wykorzystywać zarówno do codziennych setów (co również Wam zaprezentuję) jak i treningowych. Przewiewny, lekki i ładny. Czego chcieć więcej? ;)
Stanik i szorty wygrzebałam w H&M'ie, który już na stałe wprowadził do swojego asortymentu dział treningowy, więc co jakiś czas na pewno będzie można coś ciekawego tam znaleźć.
Stanik posiada delikatne wyjmowane miseczki o gąbkowatej strukturze. Trzeba przyznać, że jest bardzo wygodny, ale niestety nie nadaje się na intensywne treningi. Nie posiada bowiem wystarczającego wsparcia.
Szorty-lekkie, zwiewne o szerszym kroju, nie krępują ruchów :)
Nie wiem jak Wy, ale ja na treningi zdecydowanie wolę nosić rzeczy w neonowych kolorach. Wydaje mi się, że dzięki temu energii i chęci jest więcej... ;)
Buty to Nike Free OG. Przyznam od razu i bez bicia. Nie polecam do jakichkolwiek treningów butów o takiej cholewce. Jest to bowiem naturalny zamsz, a ta odsłona tego modelu według mnie najlepiej sprawdza się tylko do...chodzenia ;) Wykorzystałam je tylko dlatego, że ładnie komponowały się z resztą :D

tanktop - Nike
stanik - H&M
szorty - H&M
buty - Nike Free OG

tanktop - Nike
stanik - H&M
szorty - H&M
buty - Nike Free OG

You Might Also Like

0 komentarze