Kiss my ASS

Przedstawiona dzisiaj stylizacja jeszcze z czasów kiedy szorty na tyłku były czymś normalnym, jest dość specyficzna, a to za prawą kurtki w...ciapki, paski, kropki, jakkolwiek by ją opisać-jest dziwna. Tak, jestem tego świadoma. Co jest w niej według mnie najdziwniejszego ? To, że nie pasuje tu kompletnie i wygląda tandetnie, a jednocześnie jest w niej coś takiego, że dopełnia całości, nadaje  charakteru i bez niej niej byłoby zwyczajnie i za smutno. Wydaje mi się, że żałowałabym gdybym z niej finalnie zrezygnowała. Z resztą...kupiłam ją w second hand'zie jeszcze za czasów licealnych i do dzisiaj nie wiem co mnie podkusiło... :D
Do tego klasyczny biały t-shirt PLNY LALA z fajnymi aplikacjami (takie lubię najbardziej), jeansowe szorty z wysokim stanem Levi's, czerwone szpilki od ALDO, które już się tu pojawiały, ale jako że uważam, iż każda kobieta czerwone szpile w szafie mieć powinna (nawet gdy na co dzień nosi głównie sportowe obuwie, tak jak ja) to przypuszczam, że jeszcze tu się czasami pojawią :)
Czapka to 5panel od Supreme z tegorocznej kolekcji wiosenno-letniej. Szczerze przyznam, że zakochałam się w niej już w chwili gdy pojawiła się zapowiedź całej tej kolekcji i byłam w stanie zapłacić niemalże każde pieniądze by ją mieć.
Na koniec-torebka Armani Jeans, którą również miałam okazję już ją tu prezentować.
Zdjęcia wykonała niezawodna Ola Graff, a makijażem zajęła się równie niezawodna Natalia Nowicka :)

Zapraszam !

fot. Ola Graff

koszulka-PLNY LALA
kurtka-second hand
szorty-Levi's
5panel-Supreme
buty-ALDO
torebka-Armani Jeans
You Might Also Like

0 komentarze