Ylon x Elade

Poniższa stylizacja iście jesienna, tak dla odmiany ;) Mimo że już nam bliżej chyba do zimy to uważam, że jeszcze takową można wykorzystać, bowiem zdarzają się i dni nieco cieplejsze. Wystarczy dodać cieplejszą kurtkę i wszystko gra ;)
Wykorzystałam tu bluzę w kolorze, który już dawno mnie do siebie przekonał. Burgund idealnie pasuje do panującej pory roku. Marka Elade, bo prezentowana bluza pochodzi właśnie od niej, odznacza się przede wszystkim prostotą i wysoką jakością. Możecie być pewni, że gdy zdecydujecie się na zakup którejś z bluz czy innej rzeczy z ich asortymentu, nie otrzymacie w kopercie szmatki ważącej 100g. Bluzy są grube, miłe w dotyku i wyłożone od wewnątrz "misiem", co jest wielkim plusem szczególnie gdy mówimy o okryciach jesienno-zimowych. Do tego prosty czarny napis i wszystko jest na swoim miejscu :)
Koszulka firmy Black Swan w neutralnym kolorze, jednym z moich ulubionych, czyli tak zwany melanż. Lubię go wykorzystywać do wszelakich stylizacji, bo bardzo łatwo jest go 'ugrać'. Duże logo marki z przodu sprawia, że coś tam się zaczyna dziać :)
Spodnie firmy Levi's to jeden z moich ostatnich zakupów. Dość długo się nad nimi zastanawiałam, bo nie do końca byłam przekonana do tego czy aby na pewno chcę mieć w swojej szafie spodnie z wysokim stanem. Teraz nie żałuję ani podjętej decyzji, ani pieniędzy, które na nie wydałam. Jedne z moich ulubionych także ze względu na kolor :)
Buty jak nie trudno zauważyć dobrane zostały pod kolor zarówno butów jak i plecaka o którym nieco więcej napiszę za chwilę. Nike Sky Hi Dunk polecam dla pań, które chcą dodać sobie kilka cm bez męczarni związanej z chodzeniem na szpilkach i dla tych, które wolą bardziej sportową wersję koturnów. Wbrew pozorom bardzo wygodne buty mimo że nie posiadają żadnego konkretnego systemu :)
Plecak firmy Nike pochodzący z kolekcji SB (skateboarding). Cała stylizacja nijak ma się do jeżdżenia na desce i jestem tego świadoma, jednak od razu zaznaczę-chodziło mi wyłącznie o odpowiednie zestawienie kolorystyczne oraz skorzystanie z jakiegoś funkcjonalnego dodatku :)
No i czapka-piękny snapback Stussy, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia podczas zimowych targów SHC Elements Festival, który także kolorami fajnie wpisuje się w pozostałe części stylizacji.

Zdjęcia wykonał Wojtek, z którym praca to przyjemność, a zdjęcia zrobione w pół godziny :))

Zapraszam !


bluza-Elade
koszulka-BLCKSVN
spodnie-Levi's
buty-Nike Sky Hi Dunk 'Deep Burgundy'
plecak-Nike SB
czapka-Stussy

You Might Also Like

0 komentarze