Swoosh Sign & Athletic Socks

Dziś prezentuję Wam ostatni na chwilę obecną rzut ściśle przedstawiający skarpety marki Happy Socks. Z racji tego, że zaprezentowane poniżej skiety pochodzą z kolekcji Athletic, reszta dobrana jest tak, by stworzyć fajny, prosty, treningowy secik. Czym różnią się skarpetki z serii Athletic od kolekcji tradycyjnej ? Przede wszystkim bardziej miękką "podeszwą" oraz wsparciem na pięcie zapewniającymi większy komfort noszenia tak niezbędny w trakcie wzmożonego użytkowania. Ponadto są też od nich nieco dłuższe. Wszystko to z zachowaniem świetnych wzorów i kolorów jak na Happy Socks przystało :) Idealnie.
Stanik Nike niezwykle wygodny i uważam piękny w swojej prostocie. Ogromny plus za profilowane miseczki, klejenia zamiast szwów i siateczkowany panel z tyłu-baja. Posiadam jeszcze biały, kiedyś Wam zaprezentuję ;)
Oczywiście żaden trening nie może obyć się bez...wody. Jakże wielką przyjemnością jest picie jej z fajnego szkieąka. To zaprezentowane na zdjęciach oferuje firma Ball, w Polsce dostępne w sklepie More than Jar. Wkrótce przedstawię Wam ich inne wersje kolorystyczne :)
To co, lecimy na trening ?

stanik - Nike
szorty - H&M
skarpety - Happy Socks (dostępne w PanPablo)


make-up: Natalia Nowicka (The Body Shop C.H. Klif Gdynia)You Might Also Like

0 komentarze