Technical everyday

Poniższa sesja bez dwóch zdań znalazła się na liście moich ulubionych już w dniu jej realizacji. Surowy klimat otoczenia to coś co bardzo lubię we wszelakich zdjęciach. Z kolei techniczna stylizacja przełamana dziewczęcą nutą tworzy uważam fajną, spójną całość. Bez wahania jeszcze nie raz wyskoczę tak "na miasto", bo jest ładnie, miło dla oka i przede wszystkim WYGODNIE :)
Bluza jest to bomber  z kolekcji Tech Pack. Wykonana z materiału tech fleece, o którym już niejednokrotnie tu wspominałam. Niejednokrotnie także wykorzystałam w swoich postach ubrania z owej kolekcji i zapewniam, że jeszcze wiele razy się tu na nią natkniecie.
Spódnicę także mieliście okazję już widzieć jakiś czas temu w zestawieniu z inną górą. Uszyta przez mamuśkę :)
Biały biustonosz sportowy z dużym czarnym swooshem była jedną z tych rzeczy, które ubzdurałam sobie, że mieć muszę tak samo jak czarną jego wersję kolorystyczną. Zdecydowanie nie żałuję tego zakupu. Dlaczego? Po pierwsze wygląd - fajny, pasujący do wszystkiego minimalizm, po drugie wygoda i po trzecie wsparcie podczas treningu, który zapewnia budowa stanika i dobrze wyprofilowane miseczki. Gorąco polecam go zarówno do treningu siłowego jak i do fitnessu czy biegania.
No i buty. Nike Flyknit Racer, które udało mi się zdobyć wraz z pierwszym jeszcze zeszłorocznym ich 'rzutem' na www.nike.com. Jest to drugie wydanie tejże kolorystyki. Pierwsze posiadało biały język i chyba bardziej przypadło mi do gustu, ale to, które posiadam i tak bardzo lubię :) O owym modelu także wspominałam ok. rok temu przy okazji innej kolorystyki, którą posiadam w swojej kolekcji. Jest to idealny but na lato. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na jego lekkość i przewiewność. Cholewka każdego buta wykonana jest z jednej nici co sprawia, że są bardziej wytrzymałe. Ponadto chyba nikt nie powie, że są nieprzyjemne dla oka ;)
Zdjęcia wykonała Ola. Na temat naszej współpracy rozpisywać się nie muszę. Nie raz widzieliście tu zdjęcia przez nią wykonane i nie raz przekonaliście się, że Olka robi świetną robotę, co zresztą potwierdziła też tą sesją. Chyba nikt nie zaprzeczy ;)


bomber - Nike
spódnica - DIY
biustonosz sportowy - Nike
buty - Nike Flyknit Racer

You Might Also Like

2 komentarze