Y-3 Team

Ja, Kuki, kolejny wspólny projekt, tym razem uwieczniony przez Michała Chojnackiego, z którym na codzień współpracuje Łukasz :) Z Michałem znamy się już dłuższy czas, nie tak długi jak z Kukim, ale kilka lat już będzie. To dopiero drugi raz kiedy stałam przed jego obiektywem. Drugi i nie ostatni, bo kolejne rzeczy już planujemy :)

Mimo deszczowego i pochmurnego piątku, przez który traciliśmy nadzieję na powodzenie sobotnich zdjęć, udało się. Ba, nawet ogarnęliśmy trochę słońca, a co. Z racji tego, że oboje mamy w swojej kolekcji buty zaprojektowane przez Yohji Yamamoto dla Adidasa postanowiliśmy uczynić je elementem wspólnym sesji. Reszta poleciała wedle konceptu każdego z nas. 

Ja wcześniej wspomniane buty połączyłam z pokochanym przeze mnie camelowym wełnianym płaszczem. Zapewniam Was, że jeszcze on tu zawita w troszeczkę innej odsłonie niż poprzednio i teraz ;) Do tego dorzuciłam jasny, prosty melange'owy t-shirt Undefeated. Materiał bardzo przyjemny w dotyku, mega fajny jakościowo. Do zdobycia w sklepie APT8, polecanko. Czarne Levi'sy, model 710. Pierwsze w mojej kolekcji i na 100% nie ostatnie. Model wręcz idealny. Jako dodatki dorzuciłam błękitną 5panelówkę Supreme oraz camelowy szalik. Trochę elegancko, trochę sportowo. Uważam, że całość prezentuje się bardzo fajnie :)

A jeśli chcecie poznać tajniki stylizacji Kukiego, zapraszam tu -> http://www.zulukuki.com/2015/11/ootd-friendship-x-ylon.html

płaszcz - Zara (klik)
t-shirt - Undefeated (klik)
spodnie - Levi's 710 (klik)
buty - Y-3 Toogle Boost  (klik)
czapka - Supreme (klik)
szal - H&M (klik)
bransoletka - Wolne Elektrony (klik)


You Might Also Like

0 komentarze