Frosty afternoon
Od kilku ładnych dni za oknem mamy trochę zimy. Śniegu wprawdzie tyle co kot napłakał, ale mróz czasami daje się we znaki. Dość mocno przekonaliśmy się o tym z Michałem jakiś czas temu realizując poniższe zdjęcia... ;)  Palce odmarzały, nos czerwony do granic możliwości...ale czego się dla Was nie robi !
Sesję zrealizowaliśmy w gdańskim Parku Oliwskim. Fajnie, bo załapaliśmy się jeszcze na przepiękne świąteczne iluminacje świetlne, które na żywo robią ogromne wrażenie.
Co do samej stylizacji - camelowy płaszcz połączyłam z bluzą holenderskiej marki Daily Paper. Firma ta właściwie dopiero wchodzi na rynek polski. Jakościowo dla mnie mistrzostwo świata. Ciepła, miękka, ciesząca oko no i idealna na aktualne mrozy. Do zdobycia w sklepie APT8 ;) Do tego klasyczne Levisy, model 701 z podwyższonym stanem i granatowe Timberlandy, czyli but niemalże niezniszczalny. Pierwsze 'Timby' nabyłam 5 lat temu i właściwie gdyby nie fakt, że zszedł z nich troszkę kolor, co jest normalne w obuwiu nubukowym to rzekłabym, że ich stan jest niemalże idealny. Ponadto posiadają Primaloft, czyli rodzaj syntetycznej izolacji, która zapewnia utrzymanie ciepła wewnątrz buta. Całość uzupełniłam fullcapem ( wrócił u mnie do łask ), granatowym szalikiem w czerwoną kratę i czerwonymi, świątecznymi rękawiczkami :)


fot. Michał Chojnacki ( Michał502 )płaszcz - Zara ( klik )
bluza - Daily Paper ( APT8 )
spodnie - Levi's
buty - Timberland 6 ( klik )
czapka - New Era
szalik - H&M ( klik )
rękawiczki - Cropp ( klik )

You Might Also Like

0 komentarze