Creative day in Kreatywna Cafe !
Kolejny wspólny projekt, po raz kolejny w obiektywie Oli, po raz pierwszy tam. Kreatywna Cafe to bardzo fajne, urocze miejsce. Knajpa jest stosunkowo nowa, bo działa od zeszłego roku i mieści się na terenie dawnego garnizonu wojskowego w Gdańsku. Aktualnie zarówno nazwa jak i teren ewoluowały i cały kompleks łączący w sobie wszelkie miejsca usługowo-handlowe oraz budynki mieszkalne nazywa się po prostu Garnizonem Kultury. 
Kreatywna w swojej karcie posiada bogatą ofertę przeróżnych kaw, herbat, koktajli, a i coś na ząb się znajdzie. Grzechem byłoby nie wspomnieć o przepysznych słodkościach w tym także dla wegan, super ! Ponadto można tam nabyć masła orzechowe i 'Czekośliwkę' ich roboty ! Natomiast ten, kto w piątkowy wieczór ma ochotę na coś mocniejszego, również powinien być zadowolony.
Tak więc któregoś niestety pochmurnego dnia postanowiliśmy z Kukim spotkać się na małą kawę i obgadać kilka tematów. Stwierdziliśmy zatem, że upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu i strzelimy kilka fotek. 

Część z Was zapewne zauważyła, że za każdym razem gdy robimy razem sesję staramy się wybrać jakiś wspólny motyw w naszych setach. Czy to jednakowa marka, czy konkretny kolor. Tym razem postawiliśmy na markę Comme Des Garcons jako element łączący. Ja longlseeve z linii PLAY, Kuki natomiast trampki z tej samej kolekcji z tym że kolaboracyjne z marką Converse oraz coach jacket z linii regularnej.  

Moja stylizacja jest bardzo prosta i kolorystycznie przemyślana. Longsleeve w paski w marinistycznym klimacie, do tego niebieskie jeansowe klasyki z wysokim stanem. Buty to Nike Cortez, kultowy model dzięki któremu Nike wzbiło się na wyżyny. Zaprojektowany został przez samego współzałożyciela marki, Billa Bowermana. Po raz pierwszy zaprezentowany szerokiej publiczności w roku 1972 podczas Igrzysk Olimpijskich w Monachium, był to bowiem but biegowy.  Tę konkretną kolorystykę możecie kojarzyć z kolei z filmu 'Forrest Gump'. Taka też jest jej nazwa. Do tego czerwony 5panel i bransoletka Wolnych Elektronów. Co jest najfajniejsze w owej marce ? To, że każdy produkt jest robiony ręcznie. Podoba się ? Już niedługo podobną będzie można wygrać, więc stay tuned, bo będę informować o tym na fanpage'u :)

longsleeve - Comme Des Garcons Play 
spodnie - Levi's
czapka - Supreme
bransoletka - Wolne Elektrony

Co ma na sobie Kuki ? Zapraszam na jego bloga -> http://www.zulukuki.com/2016/02/ootd-kreatywna-with-ylon.html  :)


fot. Aleksandra GraffYou Might Also Like

0 komentarze