adidas Originals x Rita Ora - Artistic LightsPierwszy dzień astronomicznej wiosny już za nami, a więc adidas wraz z wokalistką Ritą Orą po raz kolejny prezentuje nam swoją kolekcję przepełnioną kolorami zachowując jednocześnie równowagę poprzez wykorzystanie czerni i bieli. 
Pamiętacie te czasy gdy wchodziło się do cyrku? Wielki namiot, ciemność i nagle rozbłyskują się światła reflektorów migające w wielu kolorach i przybierające przeróżne kształty. Nagle na arenie pojawiają się akrobaci w pięknych, błyszczących i przykuwających wzrok kostiumach, gdzieniegdzie powycinanych by nie krępować ruchów artystów i jednocześnie wyglądać bardzo efektownie.


Tak, to właśnie cyrk był inspiracją dla ekipy adidas Originals i Rity do stworzenia przedstawionej na zdjęciach kolekcji. Moc kolorów wykorzystana na powierzchni paternów i klasycznego logotypu w kształcie liścia. Dodatkową cechą charakterystyczną jest taśma w biało-czarne paski pełniąca głównie funkcję ściągaczy, ale też w niektórych modelach będąca po prostu ozdobą. 
Lubię nietypowe kroje, dlatego kolekcja bardzo mi się spodobała. Jednak mam trzech największych faworytów. Jest to transparentna bluza z dużym logotypem na plechach. Ponadto idealnie komponujące się z nią szorty składające się od wewnętrznej strony z krótkich "legginsowatych" spodenek. Zewnętrzna warstwa to szorty wyonane z jednakowej co bluza, mleczno-transparentnej tkaniny. Trzecią rzeczą jest crop top z...jednym rękawem, cudo.Kolekcja oczywiście byłaby niepełna gdyby nie została zwieńczona butami. W rolach głównych ZX Flux Verve oraz Tubular Viral.
Całość od jutra w sprzedaży. Udanych zakupów!

You Might Also Like

0 komentarze