Cold WindSobotnie południe. Pochmurny, zimny dzień. Większość ludzi o tej porze albo jeszcze odsypia piątkową imprezę, albo  robi porządki w domu, biega robiąc zakupy, bądź spotyka się z przyjaciółmi na kawę i plotki w jednej z przytulnych, ciepłych kawiarni. No i pięknie wpisaliśmy się w ten ostatni obrazek. No dobra, prawie. Nie było przytulnej kawiarni, a surowa przestrzeń. A już tym bardziej nie było ciepła... Oooj nie było. Ale czas spędzony w doborowym towarzystwie robiąc mega fajne rzeczy, dla których na maksa było warto śmigać w koszulce na krótki rękaw w momencie gdy wiatr był bezlitosny, a odczuwalna temperatura sięgała grubo poniżej zera, jak najbardziej! 

Surowy, industrialny klimat, prostota ubioru, stonowane kolory, to motywy przewodnie naszej sesji. Do stworzenia całego setu zainspirowały mnie buty i charakter miejsca, w którym działaliśmy. Wiedziałam, że musi być prosto i czysto. Wykorzystałam zatem takie kolory, by nic się ze sobą 'nie gryzło', a wręcz przeciwnie, doskonale współgrało. 
Gdy zobaczyłam tą bluzkę wiedziałam, że idealnie sprawdzi się w poniższej sesji. Urzekła mnie przede wszystkim jej asymetryczność. Pochodzi z najnowszej kolekcji marki adidas Originals o nazwie 'Regista' inspirowanej kolarstwem. Cała kolekcja mocno różni się od niektórych dotychczasowych 'ubrań z liściem'. Odważne cięcia, nietypowe tkaniny i ciekawe wstawki to jej elementy charakterystyczne. Warto wiedzieć, że owa marka w swojej ofercie coraz częściej przedstawia proste, ale bardzo przykuwające uwagę rozwiązania. Dowodem na to jest chociażby kolaboracja z HYKE, która już niedługo będzie dostępna w sprzedaży, ale, ale! O tym jeszcze tu napomknę ;) 
Wspomniałam także o butach. Model ten to Tubular Viral, który został zaprojektowany z myślą o damskich stopach. Elastyczna płócienna cholewka wraz gumowym paskiem znajdującym się tuż nad śródstopiem sprawiają, że but idealnie dopasowuje się do stopy. Do tego język, który jest przyszyty w taki sposób, że wygląda jakby był częścią cholewki. W rzeczywistości połączony jest od wewnętrznej strony z podeszwą, dzięki czemu nie zwija się i nie przemieszcza, a więc i nie uwiera. No i ta dość kontrowersyjna podeszwa wizualnie przypominająca oponę, która sprawia, że but jest naprawdę jednym z wygodniejszych jakie miałam, mimo że nie posiada żadnych dodatkowych wspierających komfort użytkowania systemów. Bardzo delikatny i przyjemny dla oka pod względem wizualnym, bowiem okraszony fajnymi smaczkami, np. w postaci zapiętka imitującego skórę węża.
Do tego zwykłe czarne spodnie z wysokim stanem, granatowy bomber jacket by troszkę przełamać czerń i bransoletka Wolnych Elektronów, w której zakochałam się odrazu po założeniu. 

Michał idealnie ujął na zdjęciach to co powinno być na nich widoczne na pierwszy rzut oka. Mam nadzieję, że Wy też to widzicie?! Mało tego, jest i video, którego twórcą jest...Kuki :) Tak, ten Kuki, którego głównie zapewne kojarzycie z blogowania. Człowiek tysiąca i jednej zajawki, ostatnio mocno wkręcony w realizowanie video co jak na moje wychodzi mu znakomicie. Z resztą sami zobaczcie jego dzieło na moim fanpage'u! -> https://www.facebook.com/turnyourlifestyleon/?ref=hl

kurtka - Stradivarius
bluzka - Adidas Originals
spodnie - Cropp
buty - Adidas Tubular Viral
bransoletka - wolneelektrony

fot. Michał Chojnacki ( Michal502 )

video: Zulu Kuki

włosy: Karolina Bychowska

make-up: Natalia Nowicka

You Might Also Like

0 komentarze