Jak obchodzić urodziny to tylko z rozmachem !I to nie byle jakie, bo 50. O kim mowa? Nie o kim tylko o czym. Kalifornijska marka Vans właśnie w roku 2016 obchodzi półwiecze swojego istnienia. Z tej okazji zaplanowano liczne koncerty i mnóstwo innych atrakcji w postaci wydarzeń kulturowych, warsztatów, wykładów. W trakcie organizowanych przez Vansa imprez będzie można dokonać także personalizacji swoich butów. Ot taka ciekawostka. Wszystkie te wydarzenia skupiają się w jeden duży projekt o nazwie "House of Vans"
Zabawa rozpoczyna się 16 marca, bo dokładnie tego dnia oficjalnie powstała wyżej wspomniana marka, natomiast cały cykl wydarzeń będzie trwaaać i trwać. Kogo będzie można usłyszeć ? A no m.in. Nas, Erykah Badu, Wu-Tang Clan, The Kills, Jamie xx, Dizzee Rascal, Yeasayer czy Shlohmo. Koncerty odbywać się będą w kilku wybranych miastach na całym świecie.
Cała kampania promująca 50te urodziny Vans'a tym razem wygląda inaczej niż zwykle. Do jej realizacji zaproszono przyjaciół marki zajmujących się przeróżnymi dziedzinami. Muzycy, artyści, ludzie związani z deskorolką, czy modelingiem. Jedną z tych osób jest modelka Natalie Westling.
Ta rudowłosa piękność nie była przypadkowym wyborem, a to dlatego, że związana jest ze światem deskorolki i kultury ulicznej od dawien dawna. Z osobistego zamiłowania do Vans'a wytatuowała sobie nawet logo marki!You Might Also Like

0 komentarze