Łącząc siły z Live Your Life i Life in BalanceNiektórzy z Was może pamiętają mój post na fanpage'u, gdzie wspomniałam, że najwyższa pora zabrać się za siebie, zadbać w 100% o swoje zdrowie, bo w dużej mierze wpływa to zarówno na moją psychikę jaki efektywność moich działań.
Nie napisałam tego, by zebrać lajki i dalej robić po swojemu. Zrobiłam to, bo wiedziałam, że pora o siebie zawalczyć, lecz nie w pojedynkę. W walce tej towarzyszyć mi będą te dwie osobistości.

Kamila i Rafał Rólkiewicz. To samo nazwisko nie świadczy o tym, że są małżeństwem jak znaczna część z Was zapewne pomyślała. Łączy ich coś zdecydowanie większego. Są to więzy krwi, bowiem Kamila i Rafał są rodzeństwem. Rodzeństwem, które wpadło w wir zajawki związanej ze zdrowym i aktywnym trybem życia, z tym że Kamila skręciła w stronę dietetyczną, a Rafał w stronę sportową.

Aktywność fizyczna od kilku ładnych lat jest moim sprzymierzeńcem. Najpierw w postaci tańca, później treningi w kierunku bardziej fitnessowym w domowym zaciszu, teraz siłownia. Pokochałam treningi siłowe, bo to właśnie one dają mi największą satysfakcję mimo ogromnego wkładu energii i dyscypliny, jakiej ode mnie wymagają. Postanowiłam jednak, że chcę jeszcze bardziej pracować nad swoim ciałem i mocno kształtować swoją sylwetkę. By to osiągnąć, na pomoc przybył mi Rafał.
Live Your Life to jego własna marka, nad której rozwojem cały czas pracuje. 
Ze sportem związany jest od dziecka, aktywny sportowo od 9 roku życia, co świadczy o na prawdę imponującym stażu. Początkowo fascynował się sztukami walki. Później doszły i do dzisiaj zostały sporty siłowe i pływanie, które sprawiają mu ogrom satysfakcji i zajawki. Ponadto jak przystało na mieszkańca nadmorskiej części Polski uwielbia sporty wodne i wszelkie aktywności fizyczne na świeżym powietrzu.


Trenując ze swoimi klientami kładzie duży nacisk na ogólny rozwój sprawności, a więc pracuje z nimi nad takimi cechami motorycznymi jak wytrzymałość, szybkość, zwinność i siła. Uważa, że właśnie dzięki temu można osiągnąć założone cele niezależnie od tego czy jest to wyszczuplenie i ujędrnienie sylwetki, czy też chęć zbudowania masy mięśniowej.


Rafał jest osobą, która bardzo inwestuje w siebie i swój rozwój, a certyfikaty instruktorskie można wręcz wypunktowywać. Tak też zrobię:
-jest certyfikowanym trenerem personalnym
-instruktorem crossfitu
-instruktorem kulturystyki
-instruktorem pływania
-instruktorem windsurfingu i żeglarstwa
A zamiłowanie do nieba jest u niego nie od czapy, uczęszczał bowiem do szkoły lotniczej w Dęblinie.

Strona internetowa: już wkrótce!
FB: Live Your Life

Moja droga ze zdrowym stylem życia ciągnie się już jakiś czas, lecz nie zatrzymuję się, wręcz przeciwnie, nabieram rozpędu i chęci do działania. Kilka lat temu wykryto u mnie pewną dość powszechną w dzisiejszych czasach chorobę - niedoczynność tarczycy, z którą chcę zawalczyć od troszkę innej strony.


Stąd też pomysł na podjęcie współpracy z Kamilą. Jej własna marka, Life in Balance, choć stosunkowo młoda to bardzo prężnie się rozwija z resztą tak jak ona sama. W pełni poświęciła się swojej pracy i samorozwojowi.
Nie jest ona tylko dietetykiem. Trudzi się także psychologią oraz psychodietetyką, w związku z czym ma podgląd na cały obraz sytuacji dietetyczno-psychologicznej, a to bardzo ważny aspekt przy wyżej wspomnianej chorobie, często dość mocno lekceważony. Kamila to absolwentka "Poradnictwa dietetycznego" w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie oraz "Psychologii" na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie realizuje także studia doktoranckie z zakresu psychologii zdrowia w Instytucie Psychologii Klinicznej i Neuropsychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Kamila doskonale wie w jakim kierunku chce zmierzać, dlatego nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach specjalistycznych z zakresu dietetyki klinicznej, doradztwa żywieniowego, psychodietetyki, diet coachingu, immunodiagnostyki nietolerancji pokarmowych, analizy pierwiastkowej włosów itd. 
Ponadto jest osobą czynnie uczestniczącą w wielu przedsięwzięciach. Wraz z "Life in balance" jest partnerką Cambridge Diagnostics oraz Laboratorium Pierwiastków Śladowych Biomol-med. Podadto jest członkinią Polskiej Akademii Zdrowia i Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiaklią i na Diecie Bezglutenowej, a tacy specjaliści dzisiaj są na wagę złota. Dodatkowo jest także konsultantką żywieniową Nutri-Bobo.pl w programie "Zdrowa kobieta, zdrowa ciąża, zdrowe dziecko", gdzie przygotowuje pary do ciąży oraz z dużymi sukcesami zajmuje się żywieniowym wyprowadzaniem kobiet z niepłodności. 


Ma bardzo holistyczne podejście do zdrowia, które traktuje jako stan równowagi pomiędzy ciałem a psychiką. Jest zwolenniczką naturalnych metod wspierania zdrowia. Głęboko wierzy w sens dietoterapii jako jednej z metod, dzięki której możemy wpływać na nasze zdrowie. Sama dzięki diecie i suplementacji wyleczyła się z problemów zdrowotnych, na które klasyczna medycyna nie miała rozwiązania. Dlatego postanowiła poszerzyć tę wiedzę i dalej pomagać innym. W pracy z klientem oprócz osiągnięcia wymarzanej masy ciała, stawia przede wszystkim na zdrowie.
Do jej szczególnych zainteresowań należy dietoterapia w takich jednostkach chorobowych jak: choroby autoimmunologiczne (np. Hashimoto, zespół Leśniewskiego Crohna, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, itd. ), niepłodność, przygotowanie do ciąży, choroby psychosomatyczne, czy zaburzenia nastroju (depresja). 
Kamila jest osobą, która uważa, że każdy z nas jest indywidualnością psychofizyczną. Dlatego do swoich klientów zawsze podchodzi indywidualnie, szukając dla nich optymalnych rozwiązań żywieniowych oraz wspierając na drodze do osiągnięcia zamierzonej zmiany.

Strona internetowa: Life in Balance
FB: Life in Balance

Rafał i Kamila będą mi mocno pomagać i wspierać w realizacji moich celów. Bardzo się cieszę, że są, bo po pierwsze, ukierunkują mnie i dadzą wskazówki, w którą stronę mam zmierzać, a po drugie mam nadzieję, bardzo dużo mnie nauczą. Plany dotyczące mojej osoby nakreśliły się w mojej głowie już jakiś czas temu, ale wymaga to ode mnie dużej samodyscypliny i chęci rozwoju, w której ta wspaniała dwójka ludzi mi pomoże. Zamierzam uczyć się od nich jak najwięcej by później móc dzielić się tą wiedzą z Wami.
Jakie wspólnie obraliśmy sobie cele? W którym kierunku będziemy podążać by je osiągnąć? O tym będę informować Was na bieżąco dzięki nowemu cyklowi postów na blogu dotyczącym mojej, śmiało mogę to napisać, przemiany.

You Might Also Like

0 komentarze