adidas Women x Stella McCartney - swimsuits


 Lato zbliża się wielkimi krokami. Zapewne większość z Was już planuje wakacyjne wyjazdy nad lazurowe morze, piękne oceany czy nadjeziorne polskie kurorty. Miłośniczki basenowych atrakcji oczywiście także powinny być zadowolone.
Co jak co, ale strój kąpielowy to jeden z ważniejszych elementów wakacyjnej garderoby, dlatego też postanowiłam przedstawić Wam kilka propozycji sportowych o looku wcale nie przypisanym jedynie do tej kategorii. Tak więc przed Wami kolaboracja adidas Women ze Stellą McCartney na najbliższy sezon.
W jej skład wchodzą zarówno stroje jednoczęściowe jak i dwuczęściowe. Jedne i drugie zaprezentowane są w kiku kolorystykach: granatowej, czarnej, niebieskiej i połączenia beżu z pudrowym różem.
Pierwsze z wymienionych pokryte są na całości zeberkowym patternem.Wysoko wycięte biodra nie krepują ruchów w trakcie pływania.

Z kolei płaskie szwy zapobiegają wszelkim przetarciom i nieudogodnieniom użytkowania, a także zmniejszają opór w wodzie.Do każdej z wyżej pokazanych wersji dodatkowo do zestawu dołączony jest czepek w adekwatnych kolorach.Czarna i niebieska odsłona o nieco innym kroju prezentują się następująco.

Kolejna propozycja to dwuczęsciowe stroje składające się z zapinanego na zamek topu lub góry zaprojektowanej na wzór stanika treningowego z wkładkami oraz majtek.Top wycięty na wzór koszulki bokserskiej, by nie krępować ruchów w trakcie pływania. Dodatkowo na dole posiada gumkę, która zapobiega jego zsuwaniu się.

Konstrukcja oparta na płaskich szwach także w tym przypadku.Niebieska wersja kolorystyczna dwuczęściowego stroju ma zdecydowanie różniącą się od pozostałych górę o ciekawej konstrukcji.
Bardziej zabudowana góra także znalazła się w owej klekcji. Jest to propozycja  nastawiona na sporty wodne typu windsurfing. Zarówno bluza jak i majtk wykonane są tutaj z neoprenu. Dla ułatwienia zakłądania i ściągania obie części zapinane są na zamki.

Całość już dostępna w sprzedaży na stronie www.adidas.pl.

You Might Also Like

0 komentarze