NikeLab x Gyakusou


Znów NikeLab tym razem z Gyakusou. Z resztą nie po raz pierwszy jak i w większości poprzednich kolaboracji, o któych wspominałam. 
Jak we wszystkich przypadkach kolekcji biegowych czy treningowych mamy tu do czynienia z oddychającymi, przepuszczalnymi tkaninami Dri-FIT. Meshe, poliestry, siatki to standard.
Całość zawiera w sobie propozycje dla obu płci. Jak widać, kolorystyka jest dość powiedziałabym "rozstrzelona", ponieważ zaczyna się od pudrowego różu, biegnie przez burgund, szarości, granaty, na złocie skończywszy. 

Wraz z ową kolekcją zaprezentowany został najnowszy model biegówki - Nike Lunar Epic w dwóch wariantach kolorystycznych. Burgund i jasny, pudrowy róż zapanowały nad całą cholewką. But ten to technologiczne cudo. Cholewka skonsruowana na podobieństwo skarpety technologią Flyknit, czyli każdą tworzy splot z jednej nici. Dodatkowej ultra lekkości nadaje podeszwa Lunar, która obecnie stanowi najlżejszą podeszwę jaką Nike produkuje, a ponadto jej warstwa zewnętrzna zostałą wycięta laserowo dzięi czemu zapewnia doskonałą przyczepność do podłoża. Z kolei dzięki Flywire cholewka doskonale dopasowuje się do stopy.

Całość trafiła do sprzedaży 10 marca bieżącego roku.

You Might Also Like

0 komentarze