NikeLab x Pedro Lourenco


Nie mogłabym sobie wyobrazić tego cyklu bez kolaboracji, o której teraz napiszę. NikeLab z Pedro Lourenco stworzyli coś tak niesamowicie pięknego, że pierwsze na co ma się ochotę to jak najszybciej założyć to na siebie i biec na trening. Niestety jest to kolekcja na jesień/zimę 2015, więc już od dawna niedostępna w sprzedaży, ale nie wypada o niej nie wspomnieć. 


Brazylijski projektant tworząc poniższą kolekcję myślał o zapewnieniu komfortu dla tych kobiet, które bardzo mocno cenią sobie luksusowe podejście do nowoczesności przełożone na ubrania.
Swoimi projektami chciał pomóc kobietom we wzmacnianiu poczucia własnej wartości i dzięki temu pomóc im osiągać założone cele. Oczywiście głównie te treningowe.Każda część kolekcji została dokładnie przemyślana i zaprojektowana w taki sposób, by wszystkie jej elementy można było łączyć z innymi naprzemian. Pracowano też nad tym, by owa odzież nadawała się nie tylko na salę treningową, ale też do noszenia na co dzień. Według mnie Nike wraz z Pedro zdali ten egzamin na 5 z plusem. No dobra, nawet na 6!
Brazylijczyk wykorzystał tutaj meshe, neopreny, oddychające, wsparte technologią DriFIT tkaniny. Zadbał również o detale, które tutaj pojawiają się głównie w opcji reflective. Kolorystyka bardzo stonowana, delikatna i kobieca. Biel, czerń, grafit oraz pudrowy róż. Cudownie!You Might Also Like

0 komentarze