Backstage klipu #szafapełnakicksówJak część z Was zapewne wie, jakiś czas temu miałam przyjemność wraz z kilkoma innymi znajomymi wziąć udział w nagrywkach do klipu kawałka o wdzięcznej nazwie "#szafapełnakicsków". W całe wydarzenie zaangażowana była część ekipy NNJL. Kuba (Gedz), Krzysiek-kierownik zamieszania, który ogarniał wszytko i wszystkich oraz Wojtek-fotograf. O pokaźną ilosć zdjęć zadbali także moi ludzie, z którymi działam na co dzień, czyli Ola i Kuki. Gedz, inicjator owego numeru (do którego gościnnie dograli się W.E.N.A oraz Małolat) na plan teledysku postanowił więc zaprosić bliskich znajomych, którzy w jakiś sposób z butami są związani. Jedni je sprzedają, inni zbierają, jeszcze inni po prostu lubią. Byli i tacy, którzy cały ten pakiecik mogliby podpisać swoim imieniem i nazwiskiem. Niemniej jednak każdy przybył w to piątkowe popołudnie z siatką swoich ulubionych "kicksów'. Albo torbą. Tudzież szafą...
Nie bez przyczyny więc na planie pojawiły się skrzynki marki Sneakersbox. Duże, pojemne skrzynie mieszczące ok. 16 par butów to bardzo przydatne dla każdego kolekcjonera meble. Niedość, że funkcjonalne to jeszcze wizualnie świetnie się prezentują.


Mój butowy wkład w teledysk obejmował takie perełki jak Nike Flyknit Racer "Multicolor", "Oreo 1.0", "Hyper Crimson" i "Orca", do tego Adidas Y-3 modele Ritha i Toggle Boost,  oraz Air Max'y 95 OG "Neon".
Na planie pojawiło się też kilka modeli Jordanów, w tym np. I, IV i XI. Łatwo się domyślić, że wszystkie w opcji retro.
Z kolei swoosh gościł przynajmniej raz niemalże na każdej stopie.
Skoro "szafa pełna kicksów, od Reeboków do Asicsów" to oczywistą sprawą jest, że i buty owych marek latały po planie zdjęciowym.
Niespodziewanie przez samymi zdjęciami, Gedza na planie odwiedził kurier.


A cóż to? Asics Gel Lyte III w kolaboracji z Footpatrolem. To ci dopiero niespodzianka!


Nie zabrakło i modelu adidas Yeezy. Nie, kolega nie kampił pod WSSem. To jego kolejna para zdobyta internetowo, ot co.


Na planie pojawiła się również Natalia, którą kojarzyć możecie z tego, że często przygotowuje mnie pod kątem make-up'owym do sesji zdjęciowych. Tym razem zabiegowi upiększania poddani zostali WSZYSCY bez wyjątku. Domyślacie się zapewne, że chłopaki nie do końca byli z tego zadowoleni...
"Ej Stylona, mamy takie same przedziałki, patrz!"


"Ilonka, który lepszy??"


Nie mogłabym oczywiście nie wspomnieć o jednym Jegomościu, łamaczu serc, przecudownym, słodkim i tulińskim. Oto Pixel, gwiazdor. Ciotka opiekowała się jak tylko mogła!


Pokręciliśmy się, potańczyliśmy, pośmialiśmy. Wszystko w miłej, przyjacielskiej atmosferze, bowiem każdy z każdym właściwie zna się od jakiegoś czasu. Krótko mówiąc fajnie i owocnie spędzony czas.


A oto owoc naszej pracy, przez wielu wyczekiwany klip -> https://www.youtube.com/watch?v=dOAyf_kBMl0&feature=youtu.be


Tytuł: #szafapelnakicksow 
Słowa/rap: W.E.N.A., Małolat, Gedz 
Muzyka: Grrracz Mix/master: Grrracz 
Produkcja: Nixon Production 
Operator kamery: Nikita Polyakov 
Gaffer: Łukasz Proch 
Montaż: Adam Puciłowski 
Postprodukcja: Paweł Bystrzycki

You Might Also Like

1 komentarze