Colorful Swimsuit

Słońce, słońce, słońce. Wysokie temperatury i dłuższe dni. Nareszcie, najlepiej! W związku z tym sezon postanowiłyśmy z Olą otworzyć zdjęciami w tym pięknym stroju kąpielowym.


Nie pochodzi ona z innej kolekcji jak "Pink Beach". Tak, to ta sama w skład której wchodziły top i legginsy z jednego z moich poprzednich postów -> http://www.st-yl-on.com/2016/05/beach-pink-by-pharrell-williams.html.
Gdy zobaczyłam pierwsze zdjęcia lookbookowe, strój ten wpadł mi w oko momentalnie. Zakochałam się i wiedziałam, że bez sesji w nim się nie obejdzie. Ah ten Pharrell, ma oko chłopak.Tak dla przypomnienia, Pharrell Williams znów pracował z adidasem tworząc pełną kolorów kolekcję skierowaną zarówno do kobiet jak i do mężczyzn. Owy strój jest jednym z jej owoców, lecz muszę przyznać, że na większości tych propozycji można zawiesić oko na długo. Lub na zawsze, ale wtedy to już trzeba kupić.


Całość kolekcji, w tym także strój ze zdjęć nabyć można oczywiście na stronie internetowej. O tu -> http://www.adidas.pl/pharrell, natomiast sam strój dostępny jest tutaj -> http://www.adidas.pl/kostium-do-plywania-artist-bathing-suit/AO3171.html.

fot. Aleksandra GraffYou Might Also Like

0 komentarze