Ethnic Dress


Gorąca niedziela. Skwar okropny. Niby zapowiadają, że ma padać, ale właściwie to nie wiadomo czego się spodziewać. Jedyną rzeczą oczywistą i najistotniejszą to fakt, że trzeba zrealizować zdjęcia. Zazwyczaj podbijam z tym do Oli lub Michała. Dziś jednak w funkcję fotografa przejął Kuki.


Ci, co znają i śledzą działania Kukiego wiedzą, że to jak już kiedyś wspomniałam człowiek miliona i jednej zajawki. No tak, wypisując wszystko czym się zajmuje siedziałabym tu do wieczora i na siłownię dotarła dopiero jutro.


Niemniej jednak fotografia odkąd pamiętam gdzieś tam jest jednym z ważniejszych aspektów jego zainteresowań. Nie dąży do tego, by być rozpoznawalnym na skalę światową fotografem, ale ma oko, potrafi łapać świetne kadry, ćwiczy na swoich bliskich i co najważniejsze, mega się tym jara.


Ułożyłam więc stylizację i poszliśmy trzaskać. Na takie upały, jakie doskwierają nam przez ostatnie dni najchętniej założyłoby się strój kąpielowy i w drogę. Jednak kiedy trzeba odziać się trochę bardziej, tego typu sukienka sprawdza się idealnie. Zwiewna, lekka, o prostym kroju i co tu dużo mówić, bardzo, bardzo ładna, o lekko etnicznym charakterze. Będzie towarzyszyć mi przez całe wakacje!


Buty z kolei to Tubular Defiant. Gdy pomyślałam o miejscu, w którym zdjęcia mamy realizować wiedziałam, że żadne inne nie będą tak pasować do całości jak właśnie one. Lekka, delikatna i miła w dotyku cholewka osadzona na podeszwie przypominającą oponę. Ogromnego uroku dodaje im cięcie ze zmianą koloru. Bardzo fajny patent!


Bransoletka z kolei to nic innego jak...no właśnie. Wspominałam już o tym, że Kuki to ogarniacz wszystkiego. Wiecie, że te bransoletki to również jego marka? Tak! Mało tego, założył ją razem z Michałem. Tak, tym Michałem. Belay Custom


Okulary to klasyk nad klasykami, który pojawiał się tu wielokrotnie - Ray Ban Wayfarer.


sukienka - adidas Originals
okulary - Ray Ban Wayfarer
bransoletka - Belay Custom

fot. Zulu Kuki


You Might Also Like

0 komentarze