#OOTD x Zulu Kuki - Ape Shall Never Kill ApeKurczę, muszę Wam powiedzieć, że fajny pomysł mieliśmy z tymi wspólnymi sesjami z jednakowym motywem przewodnim. Tym razem chyba nie muszę pisać co nim jest.


Zarówno ja jak i Kuki lubimy kombinować troszkę czy to z markami czy to z konkretnymi modelami. Chwytamy się albo czegoś co u nas niedostępne, albo co pojawi się dopiero za czas jakiś. Nasze teesy przyleciały z dwóch różnych krańców świata. No i fajnie. Oboje głośno przyznaliśmy - ogarniamy więcej, bo jakość wymiata.


Moje buty to model, który już dość długo włada Europą, Polską dopiero zacznie. Był to jeden z tych modeli, który zwyczajnie musiał zasilić moją kolekcję. W końcu nie od dziś jestem małym dresem. Tak samo jak koszulka sprowadzane były ze Stanów, a czaiłam się na nie jeszcze dużo wcześniej zanim wpadły w moje ręce. Do pełni szczęścia brakuje mi tu tylko jednej kolorystki. 


Buty, które z kolei ma Kuki to adidas NMD City Sock i ich kupienie generalnie graniczyło z cudem. Tak je chłopak zachwala, że żałuję bardzo braku ich w swoich zbiorach. Mają w sobie to coś co totalnie przykuwa wzrok i wzbudza chęć posiadania. No cóż, jak nie teraz to może kiedyś.


Całość jest u mnie jak widać bardzo prosta. Charakterystyczny camo print na koszulce uzupełniłam panelem Supreme w tym samym wzorze. A jak z Kukim? Polecam sprawdzić na jego blogu -> www.zulukuki.com.


Ja i Kuki dogadujemy się bardzo dobrze zarówno na polu, który łączy nas przede wszystkim - przyjaźń, jak i w trakcie realizacji wspólnych projektów. Zdarza się, że rozumiemy się bez słów, albo jedno swoimi pomysłami dopełnia wizję drugiego. Za każdym razem wychodzi z tego coś fajnego. Czy to oboje stoimy przed obiektywem, czy On trzaska foty, albo też kręci video. Tak, bo to człowiek orkiestra, który jeszcze nie raz zaskoczy Was swoim talentem. Ja już wiem od dawna, na Was przyjdzie pora. 
Najlepsze jest to, że mimo iż znamy się ponad 6 lat to z każdym dniem odnoszę wrażenie, że to już lat 20. Strach pomysleć co będzie jak pyknie nam 50tka!

No i tak spotkaliśmy się we trójkę przy niedzieli by troszkę poplotkować, pośmiać się i strzelić tych kilka fotek. Oto my, Święta Trójca. 

P.S. Patrycja ogólnie jest modelką, lata po świecie i pyszne ciasta robi, serio.


t-shirt - A Bathing Ape
spodnie - Levi's
buty - Nike Air Max Plus TN
czapka - Supreme

fot. Zulu Kuki / Patrycja Gacka

You Might Also Like

0 komentarze