Weekend Trip


Lubię wycieczki. Szczególnie latem. I szczególnie gdy mam na nie czas. Na takowy wypad wybrałam się wraz z firmą Zipp, by strzelić kilka reklamowych i promocyjnych fotek ich sprzętu. Pięknego sprzętu, oooj pięknego.


Obok tego cacka nie sposób przejść obojętnie i wcale mnie to nie dziwi. Chociaż sama nie jestem fanką skuterów, ba, wręcz do tej pory twierdziłam, że nigdy w życiu na skuter bym nie wsiadła...wsiadłam. Co prawda nie pojechałam, bo obawiam się, że wówczas życie moje i przechodniów mogłoby być narażone na zbyt duże niebezpieczeństwo. Niemniej jednak gdy tylko go ujrzałam stwierdziłam - jak skuter to tylko ten!


Na jego specyfikacjach się nie znam, kto zainteresowany, odsyłam tu -> http://www.zipp.pl/skutery/zipp-lavissa-50,33.html  W każdym razie mogę ocenić go z kobiecego punktu widzenia. 


A z kobiecego punktu widzenia właśnie pojazd ten to strzał w przysłowiową 10tkę! Spójrzcie tylko jak on wygląda. Elegancki, piękny i bardzo kobiecy. Wygląda jakby był wyrwany z lat 30ych. Ocenić jednym słowem? Cudo!


No dobra, może teraz odrobinę uwagi poświęcę temu co mam na sobie. Będzie krótko, zwięźle i na temat.


Bluzka w niebieskie paski w klimacie marinistycznym, który jak dla mnie króluje każdego lata, nawet jeśli ktoś ma odmienne zdanie. Od CDG Play.


Spodnie - chyba nikogo nie zdziwię jak napiszę, że Levi's? No właśnie. A do tego trampki Converse x CDG Play z pierwszego wydania i jeansowa katana. Uważam, że całość bardzo fajnie sprawdza się na weekendowe wypady i nie tylko. Ale, ale! Jak wycieczka to też plecak. Od Eastpak'a :) I okulary przeciwsłoneczne, bo przecież słońce tak pięknie świeci!


katana - no name
spodnie - Levi's
plecak - EASTPAK

skuter - Zippmake-up: Natalia Nowicka

You Might Also Like

0 komentarze