adidas Women x StellaSport kolekcja na AW 2016Pogoda za oknem to czysta jesień mimo, że mamy dopiero początek lata. W sumie to całkiem nieźle się składa, bowiem adidas Women wypuszcza właśnie swoją jesienno-zimową kolekcję z linii StellaSport powstałą po raz kolejny we współpracy ze Stellą McCartney.


Podzielona została ona w taki sposób, by każdego miesiąca zaskakiwać nas nowym motywem przewodnim. I to jest super! Czy powyższe zdjęcia coś Wam przypominają? Tak! Czerwcową inspiracją jest amerykańska nastoletnia cheerleederka, a kolekcja, którą nosi to moc kolorów, wzorów i patternów


Lipiec? Lipiec to wakacje, więc wolność, luz i wakacyjna swoboda to motywy przewodnie tego miesiąca. Tutaj także nie ma miejsca na smutne kolory.


Wrzesień z kolei to już powrót do szkoły, chłodniejsze dni. Pojawią się więc cieplejsze, ale nadal bardzo wyraziste kolorystycznie kurtki oraz motyw kraty tak bardzo przecież przypisany jest do tego miesiąca. Nie zabraknie toreb idealnych zarówno na trening jak i do codziennych stylizacji. Czapki i wysokie skarpety to jedne z dodatków owej kolekcji.


Całość jako że mimo także bardzo miejskiego looku, posiada wsparcie w postaci takich systemów jak m.in. Climalite czy Climastorm. No bo przecież jednak jest to linia treningowa. Tak czy inaczej, osobiście nosiłabym ją także na co dzień.
Bez wątpienia jest i będzie w czym wybierać! Rzeczy już pojawiają się m.in. w sklepie internetowym www.adidas.pl.

You Might Also Like

0 komentarze