Cold evening and bike


StellaSport to jedna z linii, którą adidas Women tworzy razem ze Stellą McCartney. Na tle innych wyróżnia się mocą barw, intensywnych kolorów i przeróżnych wzorów.


Ubrania te są tak ładne i praktyczne, że nadają się nie tylko na rower (jak na przedstawionych zdjęciach), do treningu czy biegania. Założyłybyście przynajmniej część z tych ubrań do codziennej stylizacji? Bo ja jak najbardziej tak.
Kurtka nie dość, że bardzo ładna i efektowna to jeszcze wygodna. Świetnie sprawdziłaby się jako lekka "narzutka", którą bez problemu można skapować do plecaka czy torby by w momencie wychłodzenia na szybko coś na siebie narzucić.
Spodenki z szeroką gumą, bardzo elastyczne, wyposażone w płaskie szwy, dzięki którym nie jesteśmy narażone na jakiekolwiek przetarcia skóry w trakcie aktywności fizycznej.Bluzka z kolei to przykład jednej z rzeczy wchodzącej w skład kolekcji adidasa zaprojektowanej przez Stellę opisaną po prostu jej imieniem i nazwiskiem. Te propozycje jak widać mocno różnią się od wyżej wspomnianej linii przede wszystkim brakiem jakichkolwiek patternów. Jest czysto i delikatnie. To takie dwie przeciwności, dzięki którym McCartney udowadnia nam, że projektowo jest w stanie stworzyć coś dla każdego.
Na nogach mega wygodne Ultra Boosty. Cudo nad cudami, ale rozpisywać się nie będę, bo i po co, jak stworzyłam dla Was ich recenzję? O tu: http://www.st-yl-on.com/2016/05/adidas-ultra-boost-night-navypink.html.Rower to miejskie przecudo. Serio. Gdy na niego wsiadłam z miejsca przemierzyłam 20 km. Dzieciństwo się przypomniało :) Jest to marka Monteria, o której już na swoim blogu Wam wspominałam.wiatrówka - adidas StellaSport
spodenki - adidas StellaSport

fot. Aleksandra Graff

You Might Also Like

0 komentarze