Green vibes


Mamy lato, jest ciepło. No, może z małymi wyjątkami. Bluza bez jednego rękawa w taką pogodę nosi sie znakomicie szczególnie, że posiada "dzikie" motywy na froncie schowane w adidasowym klasycznym logo.Pochodzi ona z kolekcji kolaboracyjnej Rity Ory z adidas Orfiginals, o której wspominałam na blogu gdy dopiero co weszła do sprzedaży (http://www.st-yl-on.com/2016/03/adidas-originals-x-rita-ora-artistic.html). 


Trzeba przyznać, że jej nietypowy krój przykuwa uwagę, z resztą jak i cała kolekcja, z której się wywodzi. Pięknie się złożyło, bo podobny motyw, który wykorzystany został przez Ritę i adidasa znalazł się także na plecaku Eastpaka, który pokochałam i noszę go bardzo, bardzo często. Posiadam także torbę na kółkach z tej samej kolekcji, idealną na weekendowe wypady.
A na nogach? Vansy! Lekkie, miękkie i wygodne, idealne na długie wakacyjne wędrówki. Jak widać, Vans proponuje coraz więcej modeli pod kątem komfortu noszenia, bo tych butów rzeczywiście niemalże nie czuć na nodze. Każdy wobec tego znajdzie coś dla siebie. Szukasz Vansowych klasyków? Idziesz w Old Skoole lub Sk8-Hi. Wolisz jednak zainwestować w fajny, lekki, amortyzujcy but - idziesz w ISO.


spodnie - Cropp
buty - Vans ISO 2
plecak - EASTPAK
bransoletka - wolneelektrony

fot. Aleksandra Graff

You Might Also Like

0 komentarze