Karlie Kloss twarzą najnowszej kampanii Stelli McCartney i adidas Women

Supermodelka Karlie Kloss została zarówno ambasadorką linii adidas Women jak i twarzą najnowszej kampanii promującej kolejną kolekcję powstałą we współpracy adidas Women z projektantką Stellą McCartney.Sport i moda to dla Karlie chleb powszedni, dlatego nietrudno było jej się odnaleźć w przedstawionej sesji zdjęciowej. Modelka mocno utożsamia się z kolekcją twierdząc, że jest ona idealnym połączeniem funkcjonalności w fitnessie i obowiązujących trendów. Osobiście mam dokładnie to samo odczucie.


W skład kolekcji wchodzą wszystkie niezbędne do treningu zarówno w pomieszczeniu zamkniętym jak i outdoorowego części garderoby od legginsów, staników i bluzek po kurtki i buty. Nie zapomniano także o dodatkach w postaci toreb, plecaków czy mat do jogi.


Bardzo dynamiczny  lookbook prezentuje kilka kolorystycznych odsłon kolekcji. Jedne bardziej, inne mniej stonowane. Spotykamy się z bielą, czernią i błękitem.
Nie zabrakło również uwielbianej przeze mnie lawendy i kwiecistych wzorów w postaci printów i patternów.
Burgundy i chaber to kolejne połączenie. Muszę przyznać, że prezentuje się zadziwiająco dobrze. Jestem nim zachwycona!
Panie lubiące mocno wyróżniać się z tłumu również znajdą coś dla siebie komponując złote sety.

Czerń + niebieski + kwiatowe motywy = strzał w 10tkę, nieprawdaż?
Poniższe barwy z kolei mocno nawiązują do oprzednich kolekcji. Zero patternów czy wzorów. Czystość i prostota także zagoszczą w sezonie jesień.zima 2016.

Połączenie delikatnych pasteli czy wyrazistej, intensywnej czerwieni z kwiatowym motywem prezentują się wyśmienicie. Od razu widać, że świetnie odnalazłyby się noszone do stroju codziennego.


Kolekcja już zaczyna pojawiać się na stronie www.adidas.pl.

You Might Also Like

0 komentarze