Roses on my shoes


Nie napiszę, że każda kobieta lubi zawsze wyglądać kobieco, bo nie jest to prawdą. Prawdą jest, że większość z nas chce wyglądać dobrze, nawet w trakcie treningu. Jeśli natomiast któraś z Was chce wyglądać w trakcie aktywności fizycznej zarówno dobrze jak i kobieco to dobrze trafiłyście.


Cała stylizacja pochodzi jeszcze z kolekcji na SS16 i jest to ponownie połączenie sił Stelli McCartney i adidas Women, w wyniku którego powstała ta właśnie, kolejna część linii Stellasport. Bardzo kobieca, okraszona różanymi smaczkami.


Buty to Yvori Shoes posiadające bardzo elastyczną i przewiewną cholewkę. But bardzo dobrze dopasowuje się do damskiej szczupłej stopy zapewniając jej komfort w trakcie każdej aktywności fizycznej. Dodatkowym plusem jest fakt, że podeszwa zewnętrzna nie zostawia śladów, dzięki czemu buty mogą być stosowane do uprawiania sportów halowych


Bluzka wykonana jest z elastycznego, dopasowanego o kształtu sylwetki materiału odprowadzającego pot na zewnątrz. Piękny różany motyw z przodu, gwieździsty na plecach. Szalone połączenie, które prezentuje się niesamowicie.  Dodatkowo zastosowano tu płaskie szwy dzięki czemu unikamy otarć skóry w trakcie ruchu.Lekkie, luźne szorty z gumką i sznurowaniem w pasie kolorystycznie dopasowane do całości kolekcji. Nie krępują ruchów dzięki swojemu krojowi. Idealna przede wszystkim do letnich przebieżek.


bluzka - adidas Stellasport
szorty - adidas Stellasport
buty - adidas Stellasport (Yvori Shoes)

fot. Aleksandra Graff

You Might Also Like

0 komentarze