Yellow, grapefruit and have fun!


Tak, to właśnie on. Kolejny mój projekt, który wyszedł spod rąk mojej mamy. Jak sądzicie, co było inspiracją...? No właśnie. Dokładnie tak samo jak w poprzednim projekcie inspiracją kolorystyczną były dla nie buty. Tym razem jednak zupełnie inny model - adidas EQT Running Support w bardzo dziewczęcej kolorystyce.


Dodam tylko, że jak mam w zwyczaju zakochiwać się w butach od pierwszego wejrzenia, tak w tym przypadku nie było inaczej. 


Góra kompletu wykonana jest w głównej mierze z neoprenu, a wstawki przy rękawach dokładnie z tego samego materiału co spódnica - jest to również neopren, ale cieńszy i bardziej lejący się, potocznie zwany "nurkiem". 


Neopren ma to do siebie, że nie układa się idealnie w każdym miejscu jak szereg innych tkanin. Na tym jednak mi zależało. Tak samo jak na niewykończonych krawędziach, by nadać projektowi nieco "surowości".


Krótka spódnica wykonana jak już wcześniej wspomniałam z pianki zwanej "nurek". Ona z kolei bardziej daje nad sobą zapanować, jest cięższa i lejąca, zatem idealnie sprawdza się przy spódnicy o przedstawionym przeze mnie kroju. 


A teraz czas wspomnieć o tych, którzy zadbali o mój wygląd w trakcie zdjęć. Makijaż, wiadomo, niezawodna Natalia. Włosy? Kto inny jak nie Karola. Z kolei zdjęcia wykonała Ola. Mój Dream Team ponownie w akcji :)
bluza, spódnica - mój projekt, wykonanie mamy

miejsce: Zatoka Sztuki

make-up: Natalia Nowicka
You Might Also Like

1 komentarze