Grey Vibes


Choć dziś bez treningu, patrząc na te zdjęcia momentalnie nabieram na niego chęci. Dlaczego? Bo efekty zdrowego trybu życia cieszą najbardziej mimo pewnych odstępstw, na które sobie pozwalam chociażby dla samego zdrowia psychicznego. Ktoś kto lubi jeść i "celebruje" każdy oszukany posiłek (tak, bo cheat meale z reguły cieszą mnie niemiłosiernie) potrzebuje wręcz takiej odskoczni.


A wracając do tematu treningu - ten jak wiadomo najlepiej wykonywać w odpowiedniej odzieży. Zdecydowanie taką jest ta zaprezentowana na zdjęciach.


Przy treningu typu fitness, joga czy ćwiczenia siłowe, a nawet krótka, rozgrzewkowa przebieżka, wyżej przedstawiony stanik sprawdza się doskonale. Posiada średni stopień wsparcia i miękkie, gąbkowe wkładki. Guma znajdująca się pod biustem idealnie podtrzymuje biustonosz w jednym miejscu. 
Legginsy oprócz systemu Dri-FIT odprowadzającego wodę na zewnątrz posiadają także meshowe wstawki, które oprócz tego, że wyglądają bardzo fajnie i estetycznie to dodatkowo wspomagają odparowywanie potu.


Elastyczna guma w pasie jest bardzo dobrze dopasowana dzięki czemu trzyma legginsy na swoim miejscu. Osobiście jestem ogromną fanką tego setu!
stanik - Nike Pro
legginsy - Nike Pro

make-up: Natalia Nowicka

You Might Also Like

0 komentarze