Kolekcja Nike Tech Pack AW16


Takiego połączenia świat jeszcze nie widział! Kto śledzi mojego bloga od dłuższego czasu ten wie, że Tech Fleece to jeden z moich ulubionych materiałów. Przede wszystkim dlatego, że zawsze "ograny" jest prosto i technicznie, a ponadto posiada świetne właściwości.Przede wszystkim dzięki cieniutkiej piance znajdującej się pomiędzy dwiema warstwami jersey'u utrzymuje ciepło wewnątrz, ale jednocześnie pozwala skórze oddychać. Idealny jest więc zarówno przed, po jak i w trakcie treningu. 


W zeszłym sezonie mieliśmy przyjemność poznać najnowszy wytwór Nike zwany Tech Knit. Magia owego materiału polega na tym, że składa się on z mieszanki bawełny i nylonu. Mieszanka ta, o podwójnym splocie znajduje się w takich miejscach, gdzie ciało powinno być ogrzewane. 


Z kolei siateczkowana konstrukcja owego materiału znajduje się tam, gdzie ciało powinno się schładzać.
A więc do brzegu - w tym sezonie sportowy gigant z Oregonu zaprezentował nam kompilację obu materiałów. Korpus wykonano z Tech Fleece'a, z kolei rękawy z Tech Knitu. No więc czego chcieć więcej?


Ponadto bluzy wzbogacono o boczne zamki ułatwiające jej zakładanie i zdejmowanie. Cała kolekcja do sprzedaży wchodzi już 1 września, czyli jutro. Udanych zakupów!

You Might Also Like

0 komentarze