Lake And Sun


Z racji tego, że należę do osób, dla których totalny reset związany z nic nie robieniem może trwać maksymalnie trzy dni, postanowiłam kilka kolejnych wykorzystać produktywniej. Jeden z nich jak widać był zdjęciowy. Mimo że przez cały dzień słońce zza chmur niechętnie wyglądało, akurat na same zdjęcia wyłoniło się i wspomogło naszą pracę.


Jeszcze większy kawał świetnej roboty zrobił Kuba Chmielewski, z którym miałam przyjemność współpracować po raz pierwszy. Fajnie nam się działało, więc gdy zawitam w Olsztynie po raz kolejny i będzie taka możliwość to z pewnością wspólnie coś dla Was jeszcze przygotujemy.

Przejdźmy jednak teraz do stylizacji. Zacznę od jej elementu składowego, który przykuwa chyba największą uwagę, czyli bluzki. Mnie osobiście najbardziej zainteresował jej nietypowy krój. Bardzo fajnie komponuje się z wszelkimi spodniami czy spódnicami z wysokim stanem. Fajnego charakteru nadają jej naszywki i szeroka guma u dołu.Takową też tu wykorzystałam. Prezentowałam ją na blogu już kilkakrotnie. Po raz kolejny więc wspomnę, że jest efektem pracy mojej mamy.


Wiatrówka! Piękna, klasyczna, w cudownym niebieskim kolorze, idealnie sprawdzająca się na lekkim wietrze.No i wreszcie buty. Jest to model Tubular Defiant, który na rynku pojawił się już jakiś czas temu, ale dopiero niedawno w takiej opcji. 


Cała cholewka bowiem wykonana jest z bardzo elastycznego Primeknit'u, wyglądająca i zakładana jak skarpeta. "Oponiasta" lekka podeszwa jest stabilna i swietnie współgra z miękką cholewką. Nylonowy zapiętek wraz z bocznymi panelami pomagają w stabilizacji stopy.

wiatrówka - adidas Originals
spódnica - DIY

fot. Jakub Chmielewski

You Might Also Like

1 komentarze