A Breath Of AutumnNo i mamy jesień. Oby była to piękna, złota polska jesień! W związku z tym w ruch idą płaszcze i ocieplane kurtki. Z racji tego, że jestem strasznym zmarzluchem chwyciłam po ciężką artylerię - płaszcz wełniany.

_____


And the autumn has come. I hope it'll be beautiful, gold polish autumn. It is that time of the year to take coats and warm jackets out of the closets. Since I am extremely chilly person I went for heavy artillery - woolen coat.Zdecydowanie jest jednym z moich ulubionych z dwóch powodów - kolor i krój, który z kolei przekłada się na wygodę. Nie przepadam za płaszczami taliowanymi, dlatego ten jest dla mnie idealny, gdyż posiada luźną, workowatą formę.

_____


It is definitely one of my the best coats because of two reasons - colour and cutting, which translates to a  comfort. I don't like waisted coats so this one is perfect for me, because of a loose cutting.Longsleeve w kropki to jedem z projektów Comme Des Garcons linii Play i zarazem mój pierwszy zakup owej marki. Uwielbiam!

_____


Dotted long-sleeve is one of Comme Des Garcons Play line projects and at the same time my first purchase of this brand. I'm loving it!


Spodnie to Levi's model Super Skinny 710, bardzo elastyczne i idealnie dopasowane do sylwetki.

_____


Pants are Levi's Super Skinny 710 model, very elastic and perfectly fitted to silhouette.


Buty to Converse x CDG Play z charakterystycznym dla linii Play serduszkiem. Jest to ich pierwsze wydanie, które aktualnie niestety jest dość ciężko zdobyć.

_____


Shoes are Converse x CDG Play with characteristic heart for Play line. It's their first release which is currently a little bit hard to get.Dodatki? Krótko! Ray Ban Wayfarer, srebrna torebka "worek" bransoletka DNA od Wolnych Elektronów.

_____


Accessories? Briefly: Ray Ban Wayfarer, silver "sack" bag and Wolne Elektrony's DNA bracelet.

Całość według mnie prezentuje się nienagannie.

_____


In my opinion the whole set is spot-on.płaszcz / coat - Zara
spodnie / pants - Levi's
okulary przeciwsłoneczne / sunglasses - Ray Ban
torebka / bag - Even&Odd
bransoletka / bracelet - wolneelektrony

fot. Aleksandra Graff

You Might Also Like

0 komentarze