adidas Originals x HYKE kolekcja jesień/zima 2016


Jedynym pozytywnym aspektem końca lata są nowości na półkach sklepowych. adidas Originals prezentuje nam najnowszą kolekcję powstałą po raz kolejny we współpracy z HYKE, która na owych półkach pojawi się już 19 października.
"Heritage and Evolution" czyli "Dziedzictwo i Rozwój"  to określenia, którymi projektanci kierowali się tworząc poniższą kolekcję.
Tym razem przewodnimi kolorami są biel, czerń (co nie jest nowością jeśli chodzi o wspomniany duet), ale też ciągle modny w jesiennym sezonie odcień khaki. Oversize'owe kroje i prosta konstrukcja to jedne ze znaków rozpoznawczych kolekcji tworzonych przez HYKE. Wykorzystano także symetrczne cięcia. Gemetryczne detale mocno zaznaczają tutaj swoją obecność.Materiały najwyższych jakości to już standard. Styl, funkjonalność i prostota. Oto słowa, które idealnie opisują całą przedstawioną kolekcję.


Mimo że luźne kroje stanowią większą część kolekcji to osoby o nieco odmiennych gustach także znajdą coś dla siebie
W tym sezonie pojawi się też coś dla odważnych - bardzo obszerne ponczo w dwóch wersjach kolorystycznych. Na jesienną aurę jak znalazł!Buty także są odważnym posunięciem. To model Seeulater, w którym cholewka o częściowo skarpetowej konstrukcji osadzona jest na dość poteżnej podeszwie z mocno zarysowanym i wyprofilowanym bieżnikiem. Ma on zabezpieczać przed ewentualnymi poślizgami. Charakterystyczne zapięcia wokół stopy służyć będą nie tylko po to by nadać butom tego specyficznego, mocnego charakteru, ale będą także pełnić funkcję stabilizacyjną.

Całość uzupełniono w dodatki w postaci kopertówki wykonanej z wysokiej jakości skóry naturalnej oraz wysokich skarpet.

You Might Also Like

0 komentarze