adidas prezentuje najnowszą linię sportową - Athletics


Do tej pory marki cały czas skupiały się na zapewnieniu odpowiednich warunków odzieżowych sportowcom przed, w trakcie i po treningu. Trening to trening, przygotowanie do rywalizacji sportowej. adidas jako pierwsza marka na świecie postanowił skupić głównie się na finiszu owych przygotowań - starcie w zawodach.


Najnowsza linia Athletics przede wszystkich charakteryzuje się tym, że ma wspierać sportowców w zachowaniu koncentracji i skupienia przed ich startem jak i po nim. W jaki sposób?


Pierwszym produktem powstałym w ramach owej linii jest bluza z kapturem Z.N.E., który spełnia tutaj główną rolę. Posiada on dodatkowo usztywnione boczne i przednie panele dające możliwość jeszcze lepszego zdystansowania się od zewnętrznych bodźców, a przede wszystkim redukcji odgłosów z zewnątrz.


Patrząc na jej oversize'ową konstrukcję, zachowany w projekcie minimalizm, a także biorąc pod uwagę delikatny materiał, z którego została wykonana myślę, że przy reszcie produktów możemy spodziewać się dokładnie takich samych efektów. Ambasadorami nowo powstałej linii zostali Gareth Bale, Tori Bowie, James Harden, Ana Ivanovic i Coco Shillin.

You Might Also Like

0 komentarze