Black&White is always a good choiceBiel i czerń to takie połączenie, które nigdy nie wyjdzie z mody, umówmy się. Czy w ujęciu eleganckim czy w ujęciu sportowym czy też czysto streetwearowym. Biel i czerń są po prostu dla siebie stworzone.
_____

Let's face it, white and black is s connection which will never go out of fashion. For both elegant and sports outfits or even streetwear - white and black just made for each other.
W linii adidas Originals to taki basic. Od t-shirtów, przez bluzy do spodni i spódnic. Czerń z białymi paskami lub biel z czarnymi. Oddzielnie czy połączone, zawsze wygląda to dobrze.
_____

Such combo is a basic in adidas Originals line. From t-shirts, by sweatshirts to trousers and skirts. Black with white stripes or white with black ones. Separately or together, it always looks good.
Tym razem wybrałam longsleeve z kolekcji tenisowej. Bardzo go lubię, bo nie jest wytaliowany i ma  lekko luźniejszy krój.
_____

This time I chose longsleeve from tennis collection. I really like it because it's not waisted and it's a bit loose-fitting.
Dół z kolei to długa spódnica z rozporkiem na boku. Bardzo prosta, ale efektownie prezentuje się w trakcie chodzenia.
_____

Bottom is a long skirt with a slit on the right side. Very simple, but eye-catching when in a move.


Buty to cudo, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Choć zauroczyła mnie kolorystyka OG, biało-zielona z poprzedniego wydania, to model sam w sobie tak mocno przykuł moją uwagę, że później zapragnęłam je mieć w jakiejkolwiek kolorystyce.
_____

Shoes are beauty which I fell in love from the first sight. Although I got captivated by previous edition of white and green OG colourway, this model drew my attention so bad, that I wanted to have them in any colourway.
adidas EQT Racing 91/16 to klasyk po raz pierwszy zaprezentowany w 1991 roku, lecz tym razem w unowocześnionym wydaniu. Boost to technologia już można powiedzieć powszechnie stosowana przez adidasa i mnie to kompletnie nie dziwi. Gdy słyszysz bądź czytasz, że dany but posiada podeszwę boost to możesz być pewna, że będzie to jeden z wygodniejszych butów jakie posiadasz. I ja daję Ci tego gwarancję.
_____

adidas EQT Racing 91/16 was presented in 1991 for the first time, but this time 2016 edition got upgraded. Boost is commonly used technology by adidas and it doesn't surprise me at all. I can guarantee you that boost-soled shoes would be one of the most comfortable shoes you could ever have.
Idealny na ciepłe, letnie dni, które właściwie w Polsce są już za nami, lecz jeśli wybierasz się w styczniu na Dominikanę to nie zapomnij zapakować ich do walizki. 
_____

Perfect for warm, summer days, which are partially over in Poland. However if you are are flying over to Dominicana in January you shouldn't forget to pack them.longsleeve - adidas Originals
spódnica / skirt - adidas Originals
buty / shoes - adidas EQT Racing 91/16

fot. Aleksandra Graff


You Might Also Like

0 komentarze