Counter Climate Boots Collection czyli idealny wybór na jesienno-zimowe dni

Dlaczego zapytacie? Z trzech głównych powodów - wodopodpornosć, wodoszczelność i utrzymanie ciepła wewnątrz. Ot co!Marka Converse chcąc jak najlepiej zadbać o swoich klientów wypuściła kolekcje swoich Chucków II w wersji Boot przeznaczonej na sezon jezienno-zimowy. Deszcz, śnieg, deszcz ze śniegiem, potem mróz. Umówmy się, nie są to najkorzystniejsze dla naszego obuwia warunki atmosferyczne. 

Dzięki zastosowaniu takich materiałów jak skóra, guma i nieabsorbujący wody canvas (z zewnątrz), a także neopren (skarpeta), Converse pozwala nam wyjść naprzeciw niskim temperaturom i opadom bez konieczności zastanawiania się czy buty przetrwają chociaż pół sezonu albo stopy nie zakwalifikują się do amputacji z powodu odmarznięcia. Chyba spoko, co?
Też tak myślę. Ponadto nie straszne nam połączenie mokrej nawierzchni z temperaturą spadającą poniżej zera, bo podeszwy zostały wyposażone w bieżnik zapobiegający poślizgom. Ah no i ta wkładka z Lunarlonu zapewniająca doskonałą amortyzację! Chcesz kupić? Nie krępuj się, już są dostępne stacjonarnie i online.


You Might Also Like

0 komentarze