Tennis Style with EQT

W takim klimacie chciałam pokazać się Wam już dawno temu. Nareszcie udało się to urzeczywistnić! Tym razem za aparat chwyciła Julka Gierej, z którą miałam przyjemność zrealizować już jedną sesję właściwie niemalże na samym początku mojej zabawy z blogiem. 

_____


I wanted to show you myself in this style some time ago. It came true at last! This time Julka Gierej took her camera. I had a pleasure to work with her in the early days of my blog.Tenisowy set, EQT, retro styl zdjęciowy i efekt końcowy prezentuje się właśnie tak. Czyli super, no wiadomo. Żeby nie było, że tylko stałam i pozowałam to też trochę poskakałam i nabiegałam się za piłką. 

_____


Tennis set, EQTs, retro photo style and the final result presents as follows - it's just cool, fo shizzle. It's not that I was just standing and posing, I was also jumping and running after the ball a little bit.


Co do stylizacji to prosto, krótko i na temat. Bluzka typu polo w kolorze liliowym, która według mnie fajnie współgra nie tylko tematycznie z całością, ale także kolorystycznie. Ciekawie kontrastuje z innymi zaprezentowanymi na zdjęciach kolorami.

_____


About the outfit - let's get straight to the point. Polo type blouse in lilac colour - in my opinion it perfectly harmonizes with the whole outfit. It gives intresting contrast to other colors showed on the pictures.


Spódniczka już tu była w innej wersji -> http://www.st-yl-on.com/2016/08/mesh-skirt.html. Z wieloma elementami garderoby można kombinować na różne sposoby. I to w modzie jest fajne.

_____


Skirt, in a different version, has already been here - >  http://www.st-yl-on.com/2016/08/mesh-skirt.html. We can play with a lot of elements of wardrobe in many different ways. And that's cool in fashion.


Buty tym razem razy dwa. Pierwsze to adidas EQT Racing 91/16. Tak, dobrze kojarzycie. Też się pojawiły, ale tutaj -> http://www.st-yl-on.com/2016/09/black-is-always-good-choice.html. Model, który podbił moje serce osadzony został na miękkiej podeszwie w technologii boost. Mimo że generalnie nie jest butem tylko i wyłącznie damskim, dla damskiej stopy właśnie jest stworzony. Przewiewna siateczka nad palcami, wolna przestrzeń w części śródstopia. Nie wyobrażam sobie bez nich wakacji i dlatego znalazły się w mojej torbie podróżnej.


_____


Shoes - two pairs this time. First of them is adidas EQT Racing 91/16. Yes, you remember well. They have also appeared but here -> http://www.st-yl-on.com/2016/09/black-is-always-good-choice.html. Model, which won my heart is placed on soft sole in boost technology. Although generally it's not just female shoe, in my opinion it's created especially for woman's foot. Airy mesh above fingers and free space in metatarsus part. I can't imagine holidays without them and that's why it's in my travel bag.A klapki. No cóż. Temat sporny, ja je uwielbiam! Oldschool do potęgi. Dostępny także w czarnej wersji kolorystycznej.

_____


And the flip-flops. Well. It's debatable, but I love them! The power of old school. It's available also in black colour.Została jeszcze torba. Przyznam się Wam szczerze, że nie spodziewałam się aż tak dużej jej funkcjonalności i świetnej jakości wykonania. Gruba, porządna torba z dodatkowymi kieszonkami, w tym także na telefon. Posiada dwie boczne kieszenie zapinane na zamek, z czego jedna służy do przechowywania butów treningowych i w tym celu na dole posiada siateczkę, dzięki której możliwy jest przepływ powietrza. Ponadto jeśli jej nie potrzebujemy to można śmiało odpiąć ją od reszty torby

_____


And the bag. If I'm being honest I didn't expect so much functionality and great quality of it. Thick, solid bag with additional pockets such as the one for mobile phone. It has two side closed by zippers pockets, one of them is used for storing training shoes and for this purpose it has mesh on the bottom to make the air flow. Moreover if we don't need it it is possible to unhook it from the rest of bag.
polo - Terranova
spódnica / skirt - adidas Originals
buty / shoes - adidas EQT Racing 91/16
klapki / flip-flops - adidas EQT
torba / bag - adidas EQT
daszek / hood - no name

fot. Julia GierejYou Might Also Like

0 komentarze