EQT line


Ostatnio wraz z Michaliną wyskoczyłyśmy na kilka szybkich fot, a oto efekt. Linia EQT to jedna z moich ulubionych linii jeśli chodzi o kolekcje adidasa. Trochę dresiarsko, ale mi te klimaty jak najbardziej odpowiadają.


Tutaj wykorzystałam koszulkę z wyżej wspomnianej kolekcji, która bardzo zaskoczyła mnie swoją jakością. Pozytywnie oczywiście. Wysokogatunkowa bawełna gra tutaj pierwsze skrzypce, zdecydowanie. Do tego poza printem na klatce piersiowej mamy do czynienia również z naszywką na ramieniu. Bardzo fajny detal.
Kurtka to Alpha Industries z kolekcji "NASA", bardzo ciekawa jesienno-zimowa propozycja. Dzięki dość obfitemu paddingowi pozwala na utrzymanie ciepła. Ponadczasowy krój w stylu bomber okraszony dodatkowo naszywkami znalazł się w mojej szafie w tym sezonie i coś czuję, że będę go męczyć w nieskończoność.Buty to odnowiony model Equipment Support 93/16, który unowocześniono o podeszwę w technologii Boost. Cholewka została zachowana w takiej samej konwencji jak jej poprzednik z 1993 roku, jednak projektanci zadbali tu o lepsze dopasowanie jej do stopy, na czym but ten zyskuje bardzo dużo głównie w aspekcie związanym z wygodą jego użytkowania. 


kurtka / bomber jacket - Alpha Industries (Hamper's Bay)
t-shirt - adidas Originals EQT
spodnie / pants - Cropp
buty / shoes - adidas Equipment Support 93/16


fot. Michalina Pryśko 

You Might Also Like

0 komentarze