Toy Story on Sk8-Hi


Już ponad miesiąc temu informowałam Was o współpracy jaką podjął Vans z wytwórnią Pixar. Mowa tu o współpracy opierającej się na filmie animowanym, który towarzyszył mi przez sporą część mojego dzieciństwa i niezaprzeczalnie była to jedna z moich ulubionych bajek. Teksty wypowiadane przez Chudego, Buzza czy Pana Bulwy potrafiłam przywoływać o każdej porze dnia i nocy. To były czasy!


_____


More than a mont ago I informed You about cooperation which Vans undertook with Pixar works. I'm talking about cooperation which was based on animated movie, which accompanied me for considerably part of my childhood and undeniably it was one of my favourities stories. Thin's, Buzz's or Mr Bulb's texts I could call in on every time. That was times!Teraz miałam okazję przypomnieć sobie chwile z dzieciństwa dzięki bajce Toy Story, której bohaterowie odegrali główne role przy pracy z marką Vans i niemalże każdy z nich został praktycznie wcielony w któryś z klasycznych modeli Vansa. Ja weszłam w posiadanie modelu Sk8-Hi, który zauroczył mnie od razu gdy tylko ujrzałam zdjęcia. Wiedziałam, że te różowe cuda nawołujące do Pasterki Bou będą moje.


_____


Thanks to Toy Story I had an occasion to remind to myself some moments from my childhood, which characters played main rules in work with Vans and almost every of them was practically incarnated to one of classic Vans's models. I got Sk8-Hi model, which captivated me just when I saw photos. I knew, that those pink beauties calling to Shepherdess Bou will be mine.


Pastelowe kolory i przesłodka koronka nadają tym butom kompletnie nowego wyrazu. Jest dziewczęco i bardzo, bardzo ładnie. Co ważne, wykonanie tego modelu ogromnie mnie zaskoczyło. Każdy detal jest tu dopieszczony do granic możliwości, serio. Wkrótce nagram Wam ich video recenzję, bo uważam że warto. Buty połączyłam ze świetnymi według mnie spodniami z wysokim stanem wykonanymi z dość grubej, przyjemnej w dotyku tkaniny i burgundową bluzką.


_____


Pastel colors and really sweet laces give those shoes completely another word. It's girlish and very, very nice. What's important, implementation of this model surprised me very much. Every detail is coddled to possibilities limits, really. I will make video review of them soon, because I think that's worth. I connected shoes with great in my opinion high-waisted pants which are made of quite thick fabric and burgundy blouseZdecydowanie nie było mi trudno wczuć się w rolę dzieciaka, bo mimo tego, że ćwierć wieku już za mną to w środku nadal zdarza mi się być siedmioletnią dziewczynką. Właściwie to dobrze mi z tym!


Aha i lubię jednorożce.

_____


Definitely it wasn't hard to me to empathize in child role, because although a quarter of century is behind me, I'm still sometimes seven years old girl inside. Actually I'm good with it!


Oh and I like unicorns.bluzka / blouse - Stradivarius
spodnie / pants - TOPSHOP
buty / shoes - Vans Sk8-Hi

fot. Aleksandra Graff


You Might Also Like

0 komentarze