Nike Tech Knit SS17

Nie jest wielkim wyczynem domyślenie się, że owa technologia będzie wracała w kolejnych sezonach. Tak oto mamy ją ponownie podaną na talerzu w jeszcze lepszych według mnie, bardziej dopracowanych i kobiecych formach.

Gdy spojrzaam na poniższe zdjęcie od razu przypomniały mi się projekty powstałe w wyniku kolaboracji NikeLab x sacai. Dziewczęce, luźne na plecach formy podbiły wówczas moje serce. Nie inaczej wyglądało to w tym przypadku.
Proste formy, połączenie technicznych materiałów z delikatnymi. Coraz większe nawiązanie to casualu niż do sportu samego w sobie. To wyróżnia ową kolekcję. Nie dziwi mnie taki obrót sytuacji w kolekcji damskiej, ponieważ pieczę nad nią jako dyrektor kreatywna wszystkich projektowych aspektów trzyma Johanna Schneider, o której kolaboracji z marką Nike wspominałam tu -> http://www.st-yl-on.com/2016/03/nike-x-johanna-shneider.htmlOwa kolekcja powstała przede wszystkim z myślą o okresie przejściowym między wiosną a latem, kiedy to wahają się temperatury, a my biegamy między samochodem, podwórkiem, a siłownią i pracą. Technologia Tech Knit pozwala nam utrzymać stałą temperaturę ciała niezależnie od temperatury powietrza na zewnątrz.
You Might Also Like

0 komentarze