Byłam na oficjalnej premierze modelu UltraBoost XI nie tylko! Premiera wyżej wspomnianego buta była tematem przewodnim wydarzenia, w którym miałam przyjemność uczestniczyć, ale przy okazji jego prezentacji przedstawiono także damską kolekcję biegową i treningową obowiązującą w aktualny sezonie.adidas nieustannie podkreśla, ze rok 2017 według niego należy i należeć będzie do kobiet co mocno dało się odczuć podczas wydarzenia.

Event zorganizowano w zasadzie dość nowo powstałym miejscu - ADIDAS RUNNERS WARSAW czyli miejscu, gdzie każdy biegacz (i nie tylko!) może przyjść, odbyć fajny trening z wykwalifikowaną kadrą instruktorską, zrelaksować się i odpocząć. Czy może być coś lepszego?
W pokazie kolekcji na wiosnę/lato 2017 udział wzięły same instruktorki ARW.
I nareszcie po pokazie nadeszła chwila gdy cała uwaga wszystkich widzów skupiła się na jednym, głównym, lewitującym bohaterze...
Nie byłabym sobą gdybym nie wspomniała o walorach modelu UltraBoost X. Przede wszystkim jest to but stworzony z myślą o nikim innym jak o kobietach. UB X to hybryda dwóch butów, które na rynku pojawiły się jużś wcześniej - Ultra Boost, z którego zapożyczona została cała podeszwa oraz Pure Boost X, z którego niemalże żywcem wyjęto cholewkę. Nie mam tu jednak na myśli materiału, z którego jest ona wykonana, ponieważ do tej pory nie mieliśmy okazji widzieć jej w wersji primeknitowej.A więc tak:
CHOLEWKA - o konstrukcji skarpetowej, wykonana w technologii Primeknit, elastyczna i przewiewna, idealnie dopasowująca się do stopy. W okolicy śródstopia została zupełnie odklejona od podeszwy by jeszcze lepiej okalać damską stopę. W tym właśnie miejscu "skarpeta" została dodatkowo wzmocniona klejeniem by jeszcze lepiej do stopy się dopasować.

PODESZWA WEWNĘTRZNA, czyli tak zwany MIDSOLE - wykonana z pianki BOOST, najelastyczniejszej pianki jaka do tej pory pojawiła się na rynku. Co ważne, nie zmienia swoich właściwości niezależnie od temperatur, w których przychodzi jej pracować. Świetnie amortyzuje każde uderzenie o podłoże chroniąc nasze stawy.

PODESZWA ZEWNĘTRZNA, czyli tak zwany OUTSOLE - czyli gumowa podeszwa Stretchweb odporna na ścieranie. Powstała we współpracy z firmą Continental by jeszcze bardziej zwiększyć jej trwałość.

Tyle o samym bucie. Zobaczcie jeszcze całą kolekcję ubrań przygotowaną przez markę adidas.


You Might Also Like

0 komentarze